Der Todeskampf der Reichshauptstadt. [A birodalmi főváros haláltusája.] Hrsg. von Bengt von zur Mühlen unter Mitarbeit von Frank Bauer, Karen Pfundt, Tony Tissier. Berlin-Kleinmachnow, 1994, Chronos. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
Franz W. Seidler: Fritz Todt. Baumeister des Dritten Reiches. München - Berlin, 1986., Herbig. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
Wilhelm Löblack: Gauleiter Albert Forster. Der deutschen Angestelltenführer. Hamburg,1934, Verlagsanstalt, 1 t. + 140+2 p.+7 t. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval és foltos címképpel.
Alfred Seidl: Der Fall Rudolf Hess 1941-1984. Dokumentation der Verteidigers. München, 1984, Universitas. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1889. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1889, Athenaeum. Félvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, a könyvtesttől különvált borítóval.
Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1883. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1883, Athenaeum. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, sérült gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1888. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1888, Athenaeum. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
George Morgenstern: Pearl Harbor 1941. Eine amerikanische Katastrophe. Hrsg. und ins Deutsche übertragen von Walter Post. München, 2000, Herbig. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Max Klüver: War es Hitlers Krieg? Die "Irrtümer" des Geschichtsschreibung über Deutschlands Außenpolitik 1937-1939. Leoni am Starnberger See, 1984., Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.