Books: History

Number of items: 428

Erdély története napjainkig I-III. kötet. I.: A kezdetektől 1606-ig. II.: 1606-tól 1830-ig. III.: 1830-tól napjainkig. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. Eredeti zsugor fóliában
19632.

2 400 HUF

A kelet ókori népeinek története. Maspero Gaston műve alapján. Átdolgozta Fogarassy Albert. Átnézte Goldziher Ignác. Nagy Képes Világtörténet I. köt. Szekszárd, 1998, Babits. Hasonmás kiadás! Kiadói műbőr-kötés.
19633.

3 000 HUF

6 db Horthy Miklóssal kapcsolatos könyv - Szinai Miklós: Ki lesz a kormányzó?; Gosztonyi Péter: A kormányzó Horthy Miklós; Horthy Miklós: Emlékirataim; Dr. Bernáth Zoltán: Horthy Miklós; Pintér István: Ki volt Horthy Miklós; Horthy Miklós titkos iratai. Kötetenként változó kötés, jó állapotban.
19634.

3 000 HUF

Robert W. Winks: Cloak & Gown. Scholars in the Secret War, 1939-1961. New Haven - London,1996,Yale University Press. Second Edition. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19635.

3 000 HUF

Bernát Gyula: Az új Magyarország agrárpolitikája 1867-1914. Bp., 1938, Dunántúl Pécsi Egyetemi Ny. 416p. Fűzve, kiadói, kissé töredezett szélű papírborítóban. Néháyn lap sarkán hiánnyal
19636.

3 000 HUF

Makkai László - Mócsy András - Szász Zoltán (szerk.): Erdély története három kötetben. Bp., 1987, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19637.

3 000 HUF

19638.

2 800 HUF

Felszabadult Hazánk Bp., 1955. Zrínyi katonai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben bronz plakettel. 293p.
19639.

2 800 HUF

Szakai Tosinobu: A japán kendó története. 2013. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19640.

2 800 HUF

19641.

500 HUF
1,36
1,56

Gert Buchheit: Kämpfer für das Reich. Von Stein bis Hitler. Mit 20 Tiefdrucktafeln, 257 Abbildungen und 10 Kartenskizzen. Stuttgart,(1933.),Verlag Chr. Belser A. G.,6+522 p.+19 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, egy tábla (Hitler kép) hiányzik, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
19642.

2 800 HUF

1848-1849. Centenáris kiállítás. [Budapest], 1948. Történelmi Emlékbizottság (Officina Nyomda és Kiadóvállalat Rt.) 119 + [1] p. + 16 t. (kétoldalas). Egyetlen kiadás. Centenáriumi kiállítási kísérőfüzetünk bemutatja a haladó magyar népi demokrácia szemszögéből értelmezett forradalom és szabadságharc kiállítási anyagát. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
19643.

1848-1849. Centenáris kiállítás.
[Budapest], 1948. Történelmi Emlékbizottság (Officina Nyomda és Kiadóvállalat Rt.) 119 + [1] p. + 16 t. (kétoldalas). Egyetlen kiadás.
Centenáriumi kiállítási kísérőfüzetünk bemutatja a haladó magyar népi demokrácia szemszögéből értelmezett forradalom és szabadságharc kiállítási anyagát.
Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF