19642.
Books: History
2 800 HUF
Gert Buchheit: Kämpfer für das Reich. Von Stein bis Hitler. Mit 20 Tiefdrucktafeln, 257 Abbildungen und 10 Kartenskizzen. Stuttgart,(1933.),Verlag Chr. Belser A. G.,6+522 p.+19 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, egy tábla (Hitler kép) hiányzik, kissé kopott, kissé foltos borítóval.