Books: History

Number of items: 428

Értekezések a történeti tudományok köréből 3 kötete (80, 91, 93): Zimányi Vera: Magyarország az európai gazdaságban. 1600-1650. Benczédi László: Rendiség, abszolutizmus és centralizáció a XVII. század végi Magyarországon. (1664-1685.) Fejes Judit: Magyar-német kapcsolatok. 1928-1932. Bp., 1976-1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, 2 kötet volt könyvtári példány.
19644.

Értekezések a történeti tudományok köréből 3 kötete (80, 91, 93):
Zimányi Vera: Magyarország az európai gazdaságban. 1600-1650.
Benczédi László: Rendiség, abszolutizmus és centralizáció a XVII. század végi Magyarországon. (1664-1685.)
Fejes Judit: Magyar-német kapcsolatok. 1928-1932.
Bp., 1976-1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, 2 kötet volt könyvtári példány.

2 400 HUF

Kósa László: Nemesek, polgárok, parasztok. Néprajzi, történeti antropológiai és művelődéstörténeti tanulmányok. Bp., 2003, Osiris. Kiadói papírkötés.
19645.

2 400 HUF

E. Kovács Péter: Zsigmond király Sienában. Bp., 2014, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19646.

2 200 HUF
5,96
6,88

Erdélyi István (szerk.): Sir Aurel Stein Bibliography 1885-1943. Arcadia Bibliographia Virorum Eruditorum 17. A szerkesztő, Erdélyi István (1931-2020) régész, történész által dedikált példány. Bloomington, 1999, Eurolingua, 68+(4) p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19647.

2 800 HUF

Ted Olsen: A kelták és a kereszténység. Scolar vallástörténet. Bp., 2004, Scolar. Kiadói papírkötés, lapszéli foltokkal.
19648.

2 800 HUF

Szent-Andrássy Jenő: Újjászületés. Az én '56-om, a te '56-od? Kiadói papírkötés.
19649.

2 800 HUF

19650.

2 800 HUF

Braunbuch II: Dimitroff contra Goering. Enthüllungen über die Wahren Brandstifter. Paris, 1934, Carrefour, 462+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19651.

2 800 HUF

Tausend ganz normale Jahre. Ein Photoalbum des gewöhnlichen Faschismus von Otto Weber. 99 Aufnahmen in Kupfertiefdruck. Ausgewählt von Hildegard Weber. Die Andere Bibliothek. Nördlingen, 1987., Franz Greno, 177+3 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19652.

Tausend ganz normale Jahre. Ein Photoalbum des gewöhnlichen Faschismus von Otto Weber.
99 Aufnahmen in Kupfertiefdruck. Ausgewählt von Hildegard Weber. Die Andere Bibliothek. Nördlingen, 1987., Franz Greno, 177+3 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

2 800 HUF

Henry Picker: Hitlers Tischgespräche im Führerhauptquartier. [Hitler asztali beszélgetése a Führer főhadiszállásán.] Wiesbaden,1983.,VMA-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19653.

2 800 HUF

Traudl Junge: Bis zur Letzten Sunde. Hitlers Sekretärin erzählt ihr Leben. Unter Mitarbeit von Melissa Müller. [Traudl Junge: Az utolsó óráig. Hitler titkárnője elmeséli élettörténetét. Melissa Müller közreműködésével.] München, 2002, Classen. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19654.

2 800 HUF

Wolfgang Venohr: Stauffenberg: Symbol des Widerstands. Eine politische Biographie. [Stauffenberg: Az ellenállás szimbóluma. Politikai életrajz.] München, 2000, Herbig. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
19655.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF