6 db Magyar História kötet - Kristó Gyula: Csák Máté; Péter Katalin: Esterházy Miklós; Bitskey István: Pázmány Péter, Varga J. János: A fogyó félhold árnyékában, Pölöskei Ferenc: Tisza István, Makk Ferenc: Magyarország a 12. században. Bp., Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Salamon Ferenc: Magyarország a török hódítás korában. Második, javított kiadás. Hozzákötve: Acsády Ignác: Magyarország Budavár visszafoglalása korában. Bp., 1886., Franklin , XV+472p.; Aranyozott kiadói vászonkötés, kopott borító, foltos címlap
Csomor Lajos: Őfelsége, a Magyar Szent Korona. Székesfehérvár, 1996, V. Hunyadi László. Gazdag képanyaggal, a szerző rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
A M. Kir. Kormány 1935. évi működéséről és az ország közállapotairól szóló Jelentés és Statisztikai Évkönyv. Bp., 1937, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel (Szatmár, Ugocsa és Bereg Közigazgatásilag Egyelőre Egyesített Vármegyék Levéltárnoka). + Die Ergebnisse der Viehzählung vom 31. Dezember 1910 in den im Reichsrate vertretenen Königreichen und Landern. 1. Heft. Die Summarischen Ergebnisse der Viehzählung. Wien, 1912, Bureau der K. k. Staatischen Zentralkomission. Német nyelven. Kiadói sérült papírkötés, intézményi bélyegzővel.
A kereskedelemügyi ministernek 1889. évi működéséről a törvényhozás elé terjesztett jelentése. Bp., 1890, Pesti Könyvnyomda Rt., 861 p. Korabeli félbőr-kötésben, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, kissé foltos címlappal, helyenként kisebb lapszéli sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
Az Osztrák-Magyar Monarchia közös kiadásainak és bevételeinek előirányzata az 1899-ik évre. Mellékletekkel együtt. Bécs, 1898, Cs. K. Udvari és Állam-ny. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, a borítón kis sérülésekkel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
Az Osztrák-Magyar Monarchia közös kiadásainak és bevételeinek előirányzata az 1902-ik évre. Mellékletekkel együtt. Bécs, 1901, Cs. K. Udvari és Állam-ny. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé viseltes, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.