Books: History

Number of items: 428

Perjés Géza: Clausewitz és a háború praxeológiája. Bp., 1988., Zrínyi. Kiadói papírkötés.
19680.

2 800 HUF

6 db Magyar História kötet - Kristó Gyula: Csák Máté; Péter Katalin: Esterházy Miklós; Bitskey István: Pázmány Péter, Varga J. János: A fogyó félhold árnyékában, Pölöskei Ferenc: Tisza István, Makk Ferenc: Magyarország a 12. században. Bp., Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19681.

1 600 HUF

Balogh István - Garai János: Világgazdaság mai helyzete... Összeáll.: - -. Bp., 1934, Phönix, (Viktória-ny.), 71 p. Kiadói papírkötés, javított, sérült borítóval.
19682.

2 800 HUF

Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp., 1932, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19683.

2 600 HUF
7,05

Dercsényi Dezső: Nagy Lajos és kora. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19684.

2 600 HUF
7,05

Salamon Ferenc: Magyarország a török hódítás korában. Második, javított kiadás. Hozzákötve: Acsády Ignác: Magyarország Budavár visszafoglalása korában. Bp., 1886., Franklin , XV+472p.; Aranyozott kiadói vászonkötés, kopott borító, foltos címlap
19685.

2 600 HUF
7,05

19686.

2 400 HUF

Csomor Lajos: Őfelsége, a Magyar Szent Korona. Székesfehérvár, 1996, V. Hunyadi László. Gazdag képanyaggal, a szerző rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19687.

2 400 HUF

19688.

800 HUF

19689.

800 HUF

19690.

900 HUF
2,44
2,81

19691.

900 HUF
2,44
2,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF