Books: History

Number of items: 428

Wulf Schwarzwäler: Rudolf Hess. Der Stellvertreter. München, 1987, Delphin. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19740.

2 400 HUF

David Irving: Schlacht im Eirsmeer. Der Untergang des Geleitzugs PQ17. Hamburg, 1980, Albrecht Knaus. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19741.

2 400 HUF

Gondolkodó Magyarok sorozat kolligátuma: Zrínyi Miklós: Az török áfium ellen való orvosság.; Apáczai Csere János: Az iskolák fölöttébb szükséges voltáról...; Kölcsey Ferenc: Parainesis Kölcsey Kálmánhoz.; Széchenyi István: A Magyar Akadémia körül.; Deák Ferenc - Kossuth Lajos: Párbeszéd a kiegyezésről.; Vajda János: Egy honvéd naplójából.; Eötvös József: A zsidók emancipációja.; Babits Mihály: A magyar jellemről.; Bartók Béla: A népzenéről.; Bp.,1981,Magvető. Bekötött papírborítókkal. Átkötött félvászon-kötés.
19742.

Gondolkodó Magyarok sorozat kolligátuma:
Zrínyi Miklós: Az török áfium ellen való orvosság.;
Apáczai Csere János: Az iskolák fölöttébb szükséges voltáról...;
Kölcsey Ferenc: Parainesis Kölcsey Kálmánhoz.;
Széchenyi István: A Magyar Akadémia körül.;
Deák Ferenc - Kossuth Lajos: Párbeszéd a kiegyezésről.;
Vajda János: Egy honvéd naplójából.;
Eötvös József: A zsidók emancipációja.;
Babits Mihály: A magyar jellemről.;
Bartók Béla: A népzenéről.;
Bp.,1981,Magvető. Bekötött papírborítókkal. Átkötött félvászon-kötés.

2 400 HUF

Gróf Edelsheim Gyulai Ilona, Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Szerk.: Ocsovai Gábor. Bp., 2011, Európa. Kiadói papírkötés.
19743.

1 800 HUF

Horthy Miklósné: Napló 1944-45. Bp., 2015, Libri. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19744.

2 400 HUF

Bencsik Gábor: Horthy Miklós. A kormányzó és kora. Bp., 2012, Magyar Mercurius. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19745.

2 400 HUF

Csonkaréti Károly: Horthy, A tengerész. 1993, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19746.

2 400 HUF

Katherine Verdery: National Ideology Under Socialism. Identity and Cultural Politics in Ceausescu's Romania. Berkeley,1991, University of California Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19747.

2 400 HUF

Stéphane Courtois et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Ford.: Benyhe János. Bp., 2000, Nagyvilág. Kiadói kartonált papírkötés.
19748.

2 400 HUF

Elekes Dezső: A mai Magyarország. A második világháború és a párizsi békeszerződés következményei. Szerk.: - -. Bp., [1946.], Hungária Lloyd, 314 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerinc kissé deformált, a felső részén kis sérülés, a borítón műanyag védőborítóban, ceruzás bejelölésekkel.
19749.

2 400 HUF

Oxfordi füzetek a világkérdésekről 2 száma (29., 47.): Williamson, J. A.: A brit birodalom születése és kifejlődése.; Graham Spry: Kanada.; Oxford, 1940-1941, Oxfordi Egyetemi Nyomda, 37 p.; 43 p. Kiadói papírkötések.
19750.

Oxfordi füzetek a világkérdésekről 2 száma (29., 47.):
Williamson, J. A.: A brit birodalom születése és kifejlődése.;
Graham Spry: Kanada.;
Oxford, 1940-1941, Oxfordi Egyetemi Nyomda, 37 p.; 43 p. Kiadói papírkötések.

2 400 HUF

19751.

500 HUF
1,36
1,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF