Number of items: 494

Virágmintás porcelán talpas kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 25 cm, m: 16 cm
12525.

3 800 HUF
10,30
11,88

Aquincum mézmadár, jelzett, hibátlan, 15x11,5 cm
12526.

2 000 HUF

Hollóházi porcelán csengő, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
12527.

2 000 HUF

cca 1930 Sevres stílusú porcelán lámpatest, réz szerelékkel, m: 28 cm
12528.

6 000 HUF
9

Herendi Viktória mintás mini füles korsó, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, m: 9 cm
12529.

1 800 HUF

Zsolnay hólyagos alakú virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
12530.

4 200 HUF
11,38
13,13

Antik imari váza, erős mázrepedéssel, jelzés nélkül, m: 10 cm
12531.

3 800 HUF
10,30
11,88

Zsolnay tollazott virágmintás kávés készlet, csésze- és fedőhiánnyal, jelzett.
12532.

3 000 HUF
11

Aich szecessziós hármas tagolású tálca, jelzett, kis kopással, 25x29 cm
12533.

3 200 HUF
8,67
10,00

Aquincum madárka, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
12534.

2 400 HUF

Herendi Eton mintás 6 db-os mokkás csésze készlet, aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
12535.

40 000 HUF
108,40
125,00

Heinrich 6 személyes botozó készlet, porcelán kupák alátéttel, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
12536.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF