Number of items: 494
3466538
12525
513
3800
Virágmintás porcelán talpas kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 25 cm, m: 16 cm
3 800 HUF
3473374
12526
513
Aquincum mézmadár, jelzett, hibátlan, 15x11,5 cm
2 000 HUF
3470016
12527
513
Hollóházi porcelán csengő, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
2 000 HUF
3469996
12528
513
cca 1930 Sevres stílusú porcelán lámpatest, réz szerelékkel, m: 28 cm
6 000 HUF
3334969
12529
513
Herendi Viktória mintás mini füles korsó, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, m: 9 cm
1 800 HUF
3465881
12530
513
4200
Zsolnay hólyagos alakú virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
4 200 HUF
3465185
12531
513
3800
Antik imari váza, erős mázrepedéssel, jelzés nélkül, m: 10 cm
3 800 HUF
3468832
12532
513
Zsolnay tollazott virágmintás kávés készlet, csésze- és fedőhiánnyal, jelzett.
3 000 HUF
3470731
12533
513
3200
Aich szecessziós hármas tagolású tálca, jelzett, kis kopással, 25x29 cm
3 200 HUF
3444613
12534
513
Aquincum madárka, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
2 400 HUF
3444584
12535
513
40000
Herendi Eton mintás 6 db-os mokkás csésze készlet, aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
40 000 HUF
3453145
12536
513
Heinrich 6 személyes botozó készlet, porcelán kupák alátéttel, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m