Number of items: 494
3473371
12344
513
Elefánt figura asztaldísz, kis tűzhibával, 13x11,5 cm
2 000 HUF
3469852
12345
513
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. 21 karátos arannyal kézzel aranyozott, jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm
12 000 HUF
3470658
12346
513
Hollóházi virágmintás váza, jelzés nélkül, alján MESZÖV felirattal, hibátlan, m: 21 cm
2 800 HUF
3471863
12347
513
Herendi lila virágmintás szószkínáló, jelzett, hibátlan, h: 23 cm
6 000 HUF
3325784
12349
513
Hollóházi Hortenzia levélhamutál, jelzett, hibátlan, dobozában, 22x18 cm
3 000 HUF
3466833
12351
513
15000
Hollóházi Erika mintás szendvicses készlet. Jelzett, teljes, hibátlan, eredeti dobozában.
15 000 HUF
3471414
12352
513
Royal Dux kutya, jelzett, hibátlan, h: 17 cm
4 000 HUF
3470029
12353
513
3200
Herendi VBO mintás kosár kínáló, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
3 200 HUF
3471420
12354
513
Retro német gyermekpár figura, m: 13 cm
1 800 HUF
3472255
12355
513
1914-1918 2 darab gyermekjáték porcelán, egyiken német katona ábrázolásával, kopással, d: 8 cm
2 000 HUF
3338797
12356
513
Herendi kínáló, masszába nyomott jelzéssel, hibátlan, d: 24,5 cm
12 000 HUF
3472225
12357
513
Szecessziós leveses tál, 33x19 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m