Chinaware / Porcelain Number of items: 494
3401834
12320
513
Kék virágmintás porcelán ékszeres dobozkák, 4 db, matricás, jelzés nélkül, hibátlanok, d: kb. 4 cm
3 000 HUF
3469115
12321
513
Herendi Eton mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 14x18,5 cm
8 000 HUF
3461228
12322
513
30000
Nowotny Altrohlau manufaktúra: Kossuth Lajos falitányér. Cca 19. sz. vége, fajansz, jelzett: masszába nyomott jelzéssel, mázrepedéssel, d: 23,5 cm /// Nowotny Altrohlau Manufactory: Lajos Kossuth Wall Plate. Circa late 19th century, faience, marked with an impressed mark. Glaze crack. Diameter: 23,5 cm
30 000 HUF
3473416
12323
513
24000
14 részes szecessziós magyar feliratos porcelán fűszertartó fiók készlet, 1-1 sérüléssel, hiánnyal, jelzett, m: 23,5 cm alatt
24 000 HUF
3473378
12324
513
Mason's Ironstone tálka, jelzett, hibátlan, 11x10,5 cm
2 400 HUF
3468838
12325
513
Wallendorf 5 darab historizáló mintás csésze alátéttel, jelzett, kopással.
2 400 HUF
3473439
12326
513
cca 1920-40 Német porcelán kaspó, jelzett, d: 15 cm, m: 12 cm
12 000 HUF
3331008
12327
513
Herendi és Meisseni porcelánok, kisebb sérülésekkel. d: 19 cm-ig
4 000 HUF
3469012
12328
513
Herendi Apponyi zöld mintás 3 darab hamuzó. Jelzett, hibátlan, h: 9-13,5 cm
12 000 HUF
3470727
12329
513
2200
Hollóházi irizáló mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 25,5
2 200 HUF
3471456
12330
513
Herendi Viktória mintás kisváza, jelzett, lepattanással, m: 7 cm
2 000 HUF
3472238
12331
513
Zsolnay virágmintás manófüles tejkiöntő, jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house