Number of items: 494

Kék virágmintás porcelán ékszeres dobozkák, 4 db, matricás, jelzés nélkül, hibátlanok, d: kb. 4 cm
12320.

3 000 HUF

Herendi Eton mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 14x18,5 cm
12321.

8 000 HUF

Nowotny Altrohlau manufaktúra: Kossuth Lajos falitányér. Cca 19. sz. vége, fajansz, jelzett: masszába nyomott jelzéssel, mázrepedéssel, d: 23,5 cm /// Nowotny Altrohlau Manufactory: Lajos Kossuth Wall Plate. Circa late 19th century, faience, marked with an impressed mark. Glaze crack. Diameter: 23,5 cm
12322.

30 000 HUF
81,30
93,75

14 részes szecessziós magyar feliratos porcelán fűszertartó fiók készlet, 1-1 sérüléssel, hiánnyal, jelzett, m: 23,5 cm alatt
12323.

24 000 HUF
65,04
75,00

Mason's Ironstone tálka, jelzett, hibátlan, 11x10,5 cm
12324.

2 400 HUF

Wallendorf 5 darab historizáló mintás csésze alátéttel, jelzett, kopással.
12325.

2 400 HUF

cca 1920-40 Német porcelán kaspó, jelzett, d: 15 cm, m: 12 cm
12326.

12 000 HUF

Herendi és Meisseni porcelánok, kisebb sérülésekkel. d: 19 cm-ig
12327.

4 000 HUF

Herendi Apponyi zöld mintás 3 darab hamuzó. Jelzett, hibátlan, h: 9-13,5 cm
12328.

12 000 HUF

Hollóházi irizáló mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 25,5
12329.

2 200 HUF
5,96
6,88

Herendi Viktória mintás kisváza, jelzett, lepattanással, m: 7 cm
12330.

2 000 HUF

Zsolnay virágmintás manófüles tejkiöntő, jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm
12331.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF