Number of items: 494
3304750
12501
513
Meisseni áttört tálka Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan 15 cm
4 000 HUF
3466475
12502
513
Royal Albert "Horizons" 6 darabos süteményes tányér garnitúra, jelzett, kis kopással, d: 21 cm
4 000 HUF
3473501
12503
513
Hollóházi pálinkás készlet, jelzett, hibátlan, dobozában, m: 27 cm alatt
8 000 HUF
3473497
12504
513
Seltmann Weiden lerakótálca, jelzett, 18x18 cm
2 600 HUF
3465182
12505
513
Herendi Viktória mintás cigarettatartó. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 9x6 cm
4 000 HUF
3470809
12506
513
3400
Antik német cukortartó, m: 20 cm
3 400 HUF
3473415
12507
513
Jelzett art deco porcelán hamutál, h: 13 cm
4 000 HUF
3456525
12508
513
Herendi és Capodimonte rózsák, jelzett, sérüléssel.
1 000 HUF
3333999
12509
513
2 db Herendi Viktória mintás süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egyik ragasztott d: 18,5 cm + 1 kis tálka 9,5 cm
8 000 HUF
3473376
12510
513
Díszes német söröskorsó, m: 18 cm
2 000 HUF
3471704
12511
513
Lynn Bogue Hunt (1878-1960) festményének részleteivel díszített vadászkorsó, kis kopással, m: 14 cm
2 400 HUF
3409054
12512
513
2 darab régi német gyermekjáték porcelán figura, m: 9-10,5 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m