Number of items: 494

Meisseni áttört tálka Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan 15 cm
12501.

4 000 HUF

Royal Albert "Horizons" 6 darabos süteményes tányér garnitúra, jelzett, kis kopással, d: 21 cm
12502.

4 000 HUF

Hollóházi pálinkás készlet, jelzett, hibátlan, dobozában, m: 27 cm alatt
12503.

8 000 HUF

Seltmann Weiden lerakótálca, jelzett, 18x18 cm
12504.

2 600 HUF
7,05

Herendi Viktória mintás cigarettatartó. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 9x6 cm
12505.

4 000 HUF

Antik német cukortartó, m: 20 cm
12506.

3 400 HUF
9,21
10,63

Jelzett art deco porcelán hamutál, h: 13 cm
12507.

4 000 HUF

Herendi és Capodimonte rózsák, jelzett, sérüléssel.
12508.

1 000 HUF

2 db Herendi Viktória mintás süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egyik ragasztott d: 18,5 cm + 1 kis tálka 9,5 cm
12509.

8 000 HUF
10

Díszes német söröskorsó, m: 18 cm
12510.

2 000 HUF

Lynn Bogue Hunt (1878-1960) festményének részleteivel díszített vadászkorsó, kis kopással, m: 14 cm
12511.

2 400 HUF

2 darab régi német gyermekjáték porcelán figura, m: 9-10,5 cm
12512.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF