Number of items: 494
3469674
12513
513
3800
cca 1900 Kínai export porcelán egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér.Jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
3 800 HUF
3465184
12514
513
Régi francia porcelán persely, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm
4 000 HUF
3473526
12515
513
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kisváza, jelzett, hibátlan, m:7 cm
3 000 HUF
3468911
12516
513
Porcelán velencei maszk, 16x12 cm
2 000 HUF
3338799
12517
513
Herendi nagyméretű kínáló, plasztikus fogókkal, jelzett: elkarcolt jelzéssel, hibátlan, d: 35,5 cm
8 000 HUF
3336008
12518
513
Herendi barackmintás bonbonier, rózsa fogóval, 2. oszt. jelzéssel, h: 7,5 cm
3 000 HUF
3473408
12519
513
Herendi Apponyi mintás porcelán gyűrűtartó és hamuzó, h:11 cm
6 000 HUF
3473372
12520
513
2200
Pillangókkal díszített asztaldísz, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
2 200 HUF
3472750
12521
513
Royal dux díszváza. mázas porcelán, jelzett, díszdobozban, hibátlan 14 cm
6 000 HUF
3471714
12522
513
Bareuther lilavirágos nagyváza. Jelzett, hibátlan, minimális kopással, m: 31,5 cm
5 000 HUF
3470735
12523
513
4200
Gustav Klimt Collection váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
4 200 HUF
3473534
12524
513
Zsolnay pillangó mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 11x7 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m