Number of items: 494
3437905
12537
513
2200
Tehén és csibe alakú tejkiöntő, h: 19 cm, m: 9 cm
2 200 HUF
3449849
12538
513
Alka mid-century egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
3 000 HUF
3369388
12539
513
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 8 cm
3 000 HUF
3449809
12540
513
3200
Ritzenhoff "Caria" kétszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
3 200 HUF
3443684
12541
513
Lynn Chase által tervezett "Amazonian Jaguar" mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
5 000 HUF
3438631
12542
513
6500
Japán Imari porcelán tál. XIX sz. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 31 cm
6 500 HUF
3451610
12543
513
Koresten vadász témájú asztaldísz, jelzett, 20x13 cm
2 800 HUF
3448227
12544
513
cca 1927 Rosenthal "Maria" szószkínáló és sóborskínáló. Peremrészén plasztikus mintával, jelzett, hibátlan, h: 17-24 cm
3 000 HUF
3448083
12545
513
Limoges 3 darab kézzel festett porcelán bross, jelzett, h: 5,5 cm alatt
20 000 HUF
3444400
12546
513
Ciprus porcelán tál, város képekkel. Matricás, jelzett, hibátlan d: 21 cm
2 000 HUF
3383263
12547
513
21 darab gyűszű, zömmel virágmintás
6 000 HUF
3443706
12548
513
Hollóházi kerek asztalközép kínáló, háncsnyomott peremrésszel. Jelzett: "KISÉRLETI DARAB" felirat, hibátlan, d: 33 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m