Number of items: 494

Tehén és csibe alakú tejkiöntő, h: 19 cm, m: 9 cm
12537.

2 200 HUF
5,96
6,88

Alka mid-century egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12538.

3 000 HUF

Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 8 cm
12539.

3 000 HUF

Ritzenhoff "Caria" kétszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12540.

3 200 HUF
8,67
10,00

Lynn Chase által tervezett "Amazonian Jaguar" mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
12541.

5 000 HUF

Japán Imari porcelán tál. XIX sz. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 31 cm
12542.

6 500 HUF
17,62
20,31

Koresten vadász témájú asztaldísz, jelzett, 20x13 cm
12543.

2 800 HUF

cca 1927 Rosenthal "Maria" szószkínáló és sóborskínáló. Peremrészén plasztikus mintával, jelzett, hibátlan, h: 17-24 cm
12544.

3 000 HUF

Limoges 3 darab kézzel festett porcelán bross, jelzett, h: 5,5 cm alatt
12545.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ciprus porcelán tál, város képekkel. Matricás, jelzett, hibátlan d: 21 cm
12546.

2 000 HUF

21 darab gyűszű, zömmel virágmintás
12547.

6 000 HUF

Hollóházi kerek asztalközép kínáló, háncsnyomott peremrésszel. Jelzett: "KISÉRLETI DARAB" felirat, hibátlan, d: 33 cm
12548.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF