Number of items: 494
3317983
12561
513
Hollóházi váza, jelzett, m: 18 cm
2 000 HUF
3448671
12562
513
Hollóházi vizapár. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm
1 800 HUF
3448248
12563
513
Vohenstrauss mid-century 4 részes reggeliző szett, csésze alátéttel, desszertes tányér, tányér, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
3 000 HUF
3449885
12564
513
Zsolnay aludt tejes bögre, jelzett, kis kopással, m: 9 cm
2 800 HUF
3447414
12565
513
6500
Von Schierholz ékszeres kosár, jelzett, minimális kopással, 18x13 cm
6 500 HUF
3443714
12566
513
cca 1930 Kék alapon rózsamintás váza. Jelzett, alján repedéssel, m: 19,5 cm
5 000 HUF
3451010
12567
513
Hollóházi népi mintás Csepel Művek emblémás tányér. Matricás, jelzett, hibátan 24 cm Eredeti dobozában
2 600 HUF
3447838
12568
513
Koszorúsné aranyszínű festett mokkás / kávés készlet. Jelzett, minimális kopással, teljes.
8 000 HUF
3447090
12569
513
2 000 HUF
3450884
12570
513
1840-1895 KPM 5 darab kávéházi csésze, jelzett, kopással, m: 7,5 cm
1 000 HUF
3444867
12571
513
Alföldi utasellátó tál, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
2 000 HUF
3449848
12572
513
Villeroy & Boch - Heinrich "Fruit Garden" egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m