Number of items: 494

Hollóházi váza, jelzett, m: 18 cm
12561.

2 000 HUF

Hollóházi vizapár. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12562.

1 800 HUF

Vohenstrauss mid-century 4 részes reggeliző szett, csésze alátéttel, desszertes tányér, tányér, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
12563.

3 000 HUF

Zsolnay aludt tejes bögre, jelzett, kis kopással, m: 9 cm
12564.

2 800 HUF

Von Schierholz ékszeres kosár, jelzett, minimális kopással, 18x13 cm
12565.

6 500 HUF
17,62
20,31

cca 1930 Kék alapon rózsamintás váza. Jelzett, alján repedéssel, m: 19,5 cm
12566.

5 000 HUF

Hollóházi népi mintás Csepel Művek emblémás tányér. Matricás, jelzett, hibátan 24 cm Eredeti dobozában
12567.

2 600 HUF
7,05

Koszorúsné aranyszínű festett mokkás / kávés készlet. Jelzett, minimális kopással, teljes.
12568.

8 000 HUF

12569.

2 000 HUF

1840-1895 KPM 5 darab kávéházi csésze, jelzett, kopással, m: 7,5 cm
12570.

1 000 HUF

Alföldi utasellátó tál, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12571.

2 000 HUF

Villeroy & Boch - Heinrich "Fruit Garden" egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
12572.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF