Number of items: 494
3465936
12385
513
Hollóházi palack, Magyar Vöröskereszt felirattal, m: 19 cm
2 000 HUF
3468853
12386
513
Antik kínáló, kopással, 21x21 cm
2 000 HUF
3470108
12387
513
15000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. Kézzel aranyozott, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
15 000 HUF
3466379
12388
513
Aquincum matyó lány, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
4 000 HUF
3470772
12389
513
Jelzett fajansz vajtartó, kis kopással, 18,5x15 cm
3 000 HUF
3447827
12390
513
Drasche leveses tál, jelzett, kopással, d: 25 cm
3 600 HUF
3469353
12391
513
2 600 HUF
3401829
12392
513
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier és kis tálka, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, 13×9×4 cm, d: 8 cm
4 000 HUF
3470111
12393
513
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tégely és két darab tálka. Matricás, jelzett, hibátlan. 5x6 cm, d. 8 cm
6 000 HUF
3468729
12394
513
Kínai szürkemázas porcelán teás készlet 4 pohárral, jó állapotban, m: 13 cm
2 600 HUF
3465301
12395
513
Meissen antik kézzel festett teás csésze, aljjal, jelzett, aranyozáson kopással, kardos jelzés, d: 15 cm
10 000 HUF
3465641
12396
513
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m