Number of items: 494

Japán kézzel festett kínáló 21x17 cm + 6 darab csésze d: 9,5 cm, lepattanással.
12409.

4 000 HUF

Kínai egyszemélyes teázó szett, jelzett, hibátlan, 23x16 cm
12410.

2 400 HUF

Japán vékonyporcelán teás kanna és 2 csésze alátéttel, jelzett.
12411.

3 000 HUF

Hollóházi szalvétagyűrű szett, jelzett, hibátlan, 6 darab, m: 5,5 cm
12412.

4 000 HUF
17

Sitzendorf teázó lányka pár, jelzett, szoknyafodron sérüléssel, 19x18 cm
12414.

8 000 HUF

Wallendorf modern váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12415.

4 000 HUF

Unicum Likőrgyár Budapest Whisky könyv alakú porcelán palack, 12x19 cm
12417.

15 000 HUF
40,65
46,88

Zsolnay búzavirág mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 21 cm
12418.

4 000 HUF

Régi német madárnak fuvolázó kisfiú figura, sorszámozott, sérült, m: 19,5 cm
12419.

2 000 HUF

Herendi eton mintás kaspó, jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m: 8 cm
12420.

8 000 HUF

Zsolnay aranykontúrozott virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9 cm
12421.

3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi Viktória mintás bonbonier, márkázott, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 10 cm
12422.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF