Number of items: 494
3471732
12409
513
Japán kézzel festett kínáló 21x17 cm + 6 darab csésze d: 9,5 cm, lepattanással.
4 000 HUF
3465760
12410
513
Kínai egyszemélyes teázó szett, jelzett, hibátlan, 23x16 cm
2 400 HUF
3470068
12411
513
Japán vékonyporcelán teás kanna és 2 csésze alátéttel, jelzett.
3 000 HUF
3466795
12412
513
Hollóházi szalvétagyűrű szett, jelzett, hibátlan, 6 darab, m: 5,5 cm
4 000 HUF
3470025
12414
513
Sitzendorf teázó lányka pár, jelzett, szoknyafodron sérüléssel, 19x18 cm
8 000 HUF
3470116
12415
513
Wallendorf modern váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
4 000 HUF
3471726
12417
513
15000
Unicum Likőrgyár Budapest Whisky könyv alakú porcelán palack, 12x19 cm
15 000 HUF
3470738
12418
513
Zsolnay búzavirág mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 21 cm
4 000 HUF
3468564
12419
513
Régi német madárnak fuvolázó kisfiú figura, sorszámozott, sérült, m: 19,5 cm
2 000 HUF
3468936
12420
513
Herendi eton mintás kaspó, jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m: 8 cm
8 000 HUF
3465895
12421
513
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9 cm
3 600 HUF
3468941
12422
513
Herendi Viktória mintás bonbonier, márkázott, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 10 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m