Number of items: 494
3472752
12437
513
4800
Kínai váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan 36 cm
4 800 HUF
3469688
12438
513
Zsolnay ritkább mintás 2 csésze és 3 darab alátét. Jelzett, hibátlan, d: 15 cm
3 000 HUF
3469438
12439
513
Herendi Apponyi zöld mintás ékszertartó tálka, jelzett, hibátlan, d: 10 cm
2 600 HUF
3473370
12440
513
Balerina figura, hibátlan, m: 18,5 cm
2 400 HUF
3468938
12442
513
Herendi eton mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12 000 HUF
3473514
12443
513
Zsolnay pillangó mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
7 000 HUF
3472626
12444
513
3200
Hollóházi kétágú gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
3 200 HUF
3470764
12445
513
2 darab régi porcelán emlékbögre, egyik sérült, m: 9,5 cm
2 400 HUF
3468706
12446
513
Hollóházi Erika mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 9x8 cm
2 000 HUF
3470034
12447
513
4600
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 14x9 cm
4 600 HUF
3456636
12448
513
4 darabos Hollóházi dohányzó szett, jelzett, kopásnyomokkal.
2 000 HUF
3473533
12449
513
Zsolnay pillangó mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 11x7 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m