Number of items: 494
3430488
12610
513
3800
Herendi Viktória mintás körmös kisváza, jelzett, minimális kopással, m: 7,5 cm
3 800 HUF
3434202
12611
513
Zsolnay térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
7 000 HUF
3429640
12612
513
cca 1940 August Warnecke "China Purpur" egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, d: 18,5 cm
3 000 HUF
3433369
12613
513
Herendi gyertyatartó / lámpatest, plasztikus rózsamintákkal, jelzett, sérülésekkel, m: 12 cm
3 000 HUF
3425906
12614
513
6 darabos porcelán felespohár készlet, hibátlan, m: 5 cm
2 800 HUF
3428518
12615
513
Meissen Wilhelm Pieck plakett, jelzett, dobozában, d: 15 cm
4 000 HUF
3426850
12616
513
Csehszlovák virágmintás kúrapohár pár, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
3 000 HUF
3405271
12617
513
Francia porcelán petróleumlámpa test, jelzett, m: 24 cm
2 400 HUF
3427364
12618
513
Capodimonte puttó. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm
4 000 HUF
3430458
12619
513
700
Schaubach Kunst váza, jelzett, kis kopással, m: 30,5 cm
3427841
12620
513
cca 1935 Royal Worchester váza. Terv.: Edward Townsend. Jelzett, gyümölcsmintákkal díszített, restaurált, m: 15,5 cm
10 000 HUF
3430485
12621
513
MZ Austria rovarmintás ékszeres doboz, jelzett, kopással, 8x6,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m