Number of items: 494

Herendi Viktória mintás körmös kisváza, jelzett, minimális kopással, m: 7,5 cm
12610.

3 800 HUF
10,30
11,88

Zsolnay térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
12611.

7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1940 August Warnecke "China Purpur" egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, d: 18,5 cm
12612.

3 000 HUF

Herendi gyertyatartó / lámpatest, plasztikus rózsamintákkal, jelzett, sérülésekkel, m: 12 cm
12613.

3 000 HUF

6 darabos porcelán felespohár készlet, hibátlan, m: 5 cm
12614.

2 800 HUF

Meissen Wilhelm Pieck plakett, jelzett, dobozában, d: 15 cm
12615.

4 000 HUF

12616.

3 000 HUF

Francia porcelán petróleumlámpa test, jelzett, m: 24 cm
12617.

2 400 HUF

Capodimonte puttó. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm
12618.

4 000 HUF

Schaubach Kunst váza, jelzett, kis kopással, m: 30,5 cm
12619.

700 HUF
1,90
2,19

cca 1935 Royal Worchester váza. Terv.: Edward Townsend. Jelzett, gyümölcsmintákkal díszített, restaurált, m: 15,5 cm
12620.

10 000 HUF

MZ Austria rovarmintás ékszeres doboz, jelzett, kopással, 8x6,5 cm
12621.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF