Number of items: 494
3401284
12696
513
cca 1890 Zsolnay fazék. Szürkemázas, jelzés nélkül, mázrepedéssel, m: 24 cm
12 000 HUF
3395549
12697
513
Antik arcképes gyermekcsésze, alján kis repedéssel, m: 7 cm
1 600 HUF
3395457
12698
513
Plateelbakkerij Ivora Manufaktúra: Vilma holland királynő uralkodásának 25. évfordulójára gyártott emléktányér, 1923. Jelzett, lepattanással, d: 24 cm
4 000 HUF
3381256
12699
513
Rosenthal madármintás bonbonier. jelzett, lepattanással, d: 14 cm
7 000 HUF
3373123
12700
513
Kínai teás kanna + 9 csésze, kézzel festett, jelzett, kanna 16 cm
2 400 HUF
3385142
12701
513
Villeroy & Boch "Julie" reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
6 000 HUF
3381265
12702
513
4800
Hummel kutyapár, sérüléssel, jelzett, m: 9,5 cm
4 800 HUF
3385062
12703
513
3800
Ritzenhoff Via Scala asztalközép kínáló pár, jelzett, hibátlan, 26,5x26,5 cm
3 800 HUF
3386060
12704
513
4800
Szliács fürdő (Sliac kupele, SK) mázas fajansz bögre kakas figurával. ca 1900 7 cm kis mázhibákkal
4 800 HUF
3385035
12705
513
500
Szecessziós virágmintás kiöntő, kis kopással, m: 16 cm
3380423
12706
513
Vadász mintás angol fajansz tányérok 6 db Coaching scenes. jelzett, hibátlan d: 15 cm
2 400 HUF
3382174
12707
513
Bavaria aranymintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m