Number of items: 494

cca 1890 Zsolnay fazék. Szürkemázas, jelzés nélkül, mázrepedéssel, m: 24 cm
12696.

12 000 HUF

Antik arcképes gyermekcsésze, alján kis repedéssel, m: 7 cm
12697.

1 600 HUF

Plateelbakkerij Ivora Manufaktúra: Vilma holland királynő uralkodásának 25. évfordulójára gyártott emléktányér, 1923. Jelzett, lepattanással, d: 24 cm
12698.

4 000 HUF

12699.

7 000 HUF
18,97
21,88

Kínai teás kanna + 9 csésze, kézzel festett, jelzett, kanna 16 cm
12700.

2 400 HUF

12701.

6 000 HUF

Hummel kutyapár, sérüléssel, jelzett, m: 9,5 cm
12702.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ritzenhoff Via Scala asztalközép kínáló pár, jelzett, hibátlan, 26,5x26,5 cm
12703.

3 800 HUF
10,30
11,88

Szliács fürdő (Sliac kupele, SK) mázas fajansz bögre kakas figurával. ca 1900 7 cm kis mázhibákkal
12704.

4 800 HUF
13,01
15,00

Szecessziós virágmintás kiöntő, kis kopással, m: 16 cm
12705.

500 HUF
1,36
1,56

Vadász mintás angol fajansz tányérok 6 db Coaching scenes. jelzett, hibátlan d: 15 cm
12706.

2 400 HUF

Bavaria aranymintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12707.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF