Number of items: 494

Melitta porcelán tál. Jelzett, hibátlan d: 33 cm
12720.

3 200 HUF
8,67
10,00

4 db klf német fehér mázas váza. 12-20 cm
12721.

5 500 HUF
14,91
17,19

cca 1900/20 Cseh figurális váza, sorszámozott, javítással, sérüléssel, m: 27 cm
12722.

5 000 HUF

Rosenthal mokkás készlet 14 db csésze, 10 db alj, 6 db tányér, 2 süteményes, 10 kompótos tál, 6 kis tálka, cukortartó, tejszínes, kis váza. Fehér mázas, jelzett, egy két darabon kis hiba.
12723.

16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay pillangós tányér. Matricás, jelzett, kopással 24 cm
12724.

2 400 HUF

Pickwick epermintás kiöntő, jelzett, orránál kis mázhibával, 24x15 cm
12725.

2 000 HUF

12726.

6 500 HUF
17,62
20,31

Hutschenreuter porcelán tál. Jelzett, hibátlan d: 32 cm
12727.

3 200 HUF
8,67
10,00

3 darab bonbonier: közte pipacs formavilágot idéző pipacsmintás és francia porcelán, jelzett, kopással, egyik repedt, d: 8-13 cm
12728.

2 600 HUF
7,05

Porcelán galambpár. Kopott, m: 13 cm.
12729.

1 400 HUF

Zsolnay labdázó kisfiú. Jelzett, sérült, hiányos, m: 10,5 cm
12730.

1 000 HUF

Rosenthal 6 + 4 db tálka, jelzett, hibátlanok 11 cm
12731.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF