Chinaware / Porcelain Number of items: 494
3361182
12720
513
3200
Melitta porcelán tál. Jelzett, hibátlan d: 33 cm
3 200 HUF
3361201
12721
513
5500
4 db klf német fehér mázas váza. 12-20 cm
5 500 HUF
3363873
12722
513
cca 1900/20 Cseh figurális váza, sorszámozott, javítással, sérüléssel, m: 27 cm
5 000 HUF
3361674
12723
513
Rosenthal mokkás készlet 14 db csésze, 10 db alj, 6 db tányér, 2 süteményes, 10 kompótos tál, 6 kis tálka, cukortartó, tejszínes, kis váza. Fehér mázas, jelzett, egy két darabon kis hiba.
16 000 HUF
3362284
12724
513
Zsolnay pillangós tányér. Matricás, jelzett, kopással 24 cm
2 400 HUF
3362000
12725
513
Pickwick epermintás kiöntő, jelzett, orránál kis mázhibával, 24x15 cm
2 000 HUF
3363872
12726
513
6500
Régi német porcelán ülő és fekvő baba figurák, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17,5 cm alatt
6 500 HUF
3361178
12727
513
3200
Hutschenreuter porcelán tál. Jelzett, hibátlan d: 32 cm
3 200 HUF
3055836
12728
513
3 darab bonbonier: közte pipacs formavilágot idéző pipacsmintás és francia porcelán, jelzett, kopással, egyik repedt, d: 8-13 cm
2 600 HUF
3032725
12729
513
Porcelán galambpár. Kopott, m: 13 cm.
1 400 HUF
3032724
12730
513
Zsolnay labdázó kisfiú. Jelzett, sérült, hiányos, m: 10,5 cm
1 000 HUF
3361210
12731
513
Rosenthal 6 + 4 db tálka, jelzett, hibátlanok 11 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house