Number of items: 494

II Lajos bajor királyt ábrázoló modern porcelán tányér. Matricás, jelzett hibátlan d: 10 cm
12744.

800 HUF

Diuschu 5 darab csészealj, jelzett, kis kopással, d: 14 cm
12745.

2 400 HUF

Herendi biszkvit váza, jubileumi mintával, terv: Tamás Ákos. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
12746.

10 000 HUF

12747.

6 000 HUF

12748.

2 400 HUF

12749.

8 000 HUF

Lány kosárral. Th. Chuen jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
12750.

8 000 HUF

Ilmenau mintás hiányos mokkás készlet. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
12751.

4 000 HUF

Meisseni sárkányos, kínai mintás váza. Kézzel festett jelzett, hibátlan 14 cm
12752.

15 000 HUF
40,65
46,88

12753.

4 000 HUF

12754.

9 500 HUF
25,75
29,69

12755.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF