Number of items: 494
3093213
12744
513
II Lajos bajor királyt ábrázoló modern porcelán tányér. Matricás, jelzett hibátlan d: 10 cm
3352698
12745
513
Diuschu 5 darab csészealj, jelzett, kis kopással, d: 14 cm
2 400 HUF
3351839
12746
513
Herendi biszkvit váza, jubileumi mintával, terv: Tamás Ákos. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
10 000 HUF
3323419
12747
513
6 000 HUF
3327812
12748
513
2 400 HUF
3325830
12749
513
8 000 HUF
3325839
12750
513
Lány kosárral. Th. Chuen jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
8 000 HUF
3323272
12751
513
Ilmenau mintás hiányos mokkás készlet. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
4 000 HUF
3325822
12752
513
15000
Meisseni sárkányos, kínai mintás váza. Kézzel festett jelzett, hibátlan 14 cm
15 000 HUF
3325827
12753
513
4 000 HUF
3323877
12754
513
9500
Alt Wien bukolikus jelenet. Porcelán figurák. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel. 13x14 cm
9 500 HUF
3325860
12755
513
4800
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m