Number of items: 494

12756.

6 000 HUF

Rosenthal Karácsony Regensburgban porcelán dísztál. terv Georg Küspert. Matricás, jelzett hibátlan 22 cm
12757.

2 400 HUF

1864-1889 M.S. Kuznetsov szószos edény, festett virágmintával, jelzett, kopással, 26x13 cm
12758.

11 000 HUF
29,81
34,38

12759.

12 000 HUF

12760.

9 500 HUF
25,75
29,69

Zsánerjelenetes irizáló kisváza, jelzett, m: 13,5 cm
12761.

1 400 HUF

Kínai kézzel festett famille rose dísztál, hibátlan, d: 23 cm
12762.

700 HUF
1,90
2,19

12763.

13 000 HUF
35,23
40,63

Zsolnay piroscsíkos pecsenyés tál, jelzett, 36x26 cm
12764.

2 400 HUF

12765.

5 500 HUF
14,91
17,19

12766.

12 000 HUF

12767.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF