Number of items: 494

Reosenthal Ilovszky János bonbonniere. Matricás, jelzett, minimális kopással 10x7 cm
12585.

3 000 HUF

Heinrich fehér vintage váza, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
12586.

3 600 HUF
9,76
11,25

12587.

3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1930/40 Csehszlovák asztalközép kínáló, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
12589.

4 000 HUF

Flirt Decor vintage 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, modern mintával díszített, hibátlan, d: 21 cm
12590.

6 000 HUF

cca 1900/1920 Szecessziós mintás osztrák pecsenyés kínáló, jelzett, kopással, 44x28 cm
12591.

5 000 HUF

Bavaria mid-century egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, d: 19,5 cm
12592.

3 000 HUF

Wedgwood Ethuria tálka, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
12593.

900 HUF
2,44
2,81

Carl Thieme (feltehetően) figurális díszítésű aufsatz. cca 1900, figurális és gazdag plasztikus virágos díszítéssel, kézzel festett, lekapart jelzéssel, apró pattogzásokkal, m. 35 cm
12594.

30 000 HUF
81,30
93,75

4 darab fehér porcelán sün figura, kopással, h: 10-14 cm
12595.

3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi tízoldalas virágmintás geometrikus váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
12596.

20 000 HUF
54,20
62,50

Saphir spanyol porcelán lámpa párban. Fiú. lányka. Búrával, szép állapotban. Jelzett. 55 cm
12597.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF