Number of items: 494
3419099
12598
513
3200
Kőbányai porcelán lámpatest. Matricás, jelzett, hibátlan 22x20 cm
3 200 HUF
3432043
12599
513
Hollóházi nőszirom mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
4 000 HUF
3428612
12600
513
Ditmar 6 darab dísztál és egy falidísz, jelzett, kopással, d: 23 cm
4 000 HUF
3330634
12601
513
Aquincum álló női akt, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 27 cm
2 000 HUF
3434127
12602
513
Hollóházi Kutyásnő. Terv.: Némethné Szontágh Éva. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 39,5 cm
16 000 HUF
3431697
12603
513
Kínai váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19,5 cm
2 000 HUF
3432540
12604
513
5 000 HUF
3300136
12605
513
Wallendorf sárkánymintás asztalközép kínáló, jelzett, hibátlan, d: 32,5 cm
4 000 HUF
3430487
12606
513
4400
Herendi Viktória mintás körmös kisváza, jelzett, minimális kopással, m: 7,5 cm
4 400 HUF
3427873
12607
513
12 darabos angol porcelán összeállítás, jelzett, közte sérültekkel.
4 000 HUF
3417534
12608
513
Hollóházi korsó a Márkushegyi Bányászüzem emblémájával, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
2 400 HUF
3434154
12609
513
11000
Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m