Number of items: 494

Kőbányai porcelán lámpatest. Matricás, jelzett, hibátlan 22x20 cm
12598.

3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi nőszirom mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
12599.

4 000 HUF

12600.

4 000 HUF

Aquincum álló női akt, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 27 cm
12601.

2 000 HUF

Hollóházi Kutyásnő. Terv.: Némethné Szontágh Éva. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 39,5 cm
12602.

16 000 HUF
43,36
50,00
13

Kínai váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19,5 cm
12603.

2 000 HUF

12604.

5 000 HUF

Wallendorf sárkánymintás asztalközép kínáló, jelzett, hibátlan, d: 32,5 cm
12605.

4 000 HUF

Herendi Viktória mintás körmös kisváza, jelzett, minimális kopással, m: 7,5 cm
12606.

4 400 HUF
11,92
13,75

12 darabos angol porcelán összeállítás, jelzett, közte sérültekkel.
12607.

4 000 HUF

Hollóházi korsó a Márkushegyi Bányászüzem emblémájával, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
12608.

2 400 HUF

Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
12609.

11 000 HUF
29,81
34,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF