Number of items: 494

4 darab mokkás csésze, alátéttel, díszdobozban.
12622.

2 600 HUF
7,05

Meissen porcelán plakett "Soha többé fasizmust" felirattal, jelzett, díszdobozban, d: 15 cm
12623.

4 000 HUF

Ditmar 2 darab nagyobb vadászmintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
12624.

3 600 HUF
9,76
11,25

Aquincum térdelő akt, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12625.

2 000 HUF

Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
12626.

3 400 HUF
9,21
10,63

Meissen antik hagymamintás pecsenyés tál, jelzett, restaurált, 40x29 cm
12627.

8 000 HUF

Marienbad vasfűmintás 6 darabos mélytányér szett, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12628.

4 000 HUF

Bountiful 3 db angol fajansz tálka. Máz alatti kék festéssel.. jelzett, minimális kopással 15 cm
12629.

4 000 HUF

Antik német porcelán figura, jelzett, hiányokkal, m: 10 cm
12630.

1 800 HUF

12631.

3 200 HUF
8,67
10,00

Herendi Beethoven büszt. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett (masszába nyomott), m: 20,5 cm
12632.

9 000 HUF
24,39
28,13

Dísztányér, mozaikot imitáló mintával, mázhibával, d: 22 cm
12633.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF