Number of items: 494

Asa Selection 6 darab posztmodern sárga design váza, 9x5x8 cm
12646.

2 400 HUF

Szecessziós porcelán tálca, 18x29 cm
12647.

2 000 HUF

Asa Selection design süteményes tányér készlet, jelzett, 6 darab, d: 22,5 cm
12648.

3 200 HUF
8,67
10,00

2 db Alföldi porcelán korsó(Szeged, Totó Lottó Sörbár), matricás, hibátlan, jelzett, m: 17 cm
12649.

800 HUF

Asa Selection 6 darab posztmodern design váza, újszerű, 9x9x8 cm
12650.

2 400 HUF

Vándorfiú, mázas figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
12652.

1 600 HUF

12653.

3 200 HUF
8,67
10,00

Herendi aranyozott bonbonniere. Kézzesl festett, jelzett kis kopással d: 10 cm
12654.

9 500 HUF
25,75
29,69

Minton "Shalimar" tálka, jelzett, díszdobozban, hibátlan, d: 11 cm
12655.

1 400 HUF

Aquincum Hófehérke. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
12656.

5 000 HUF

Herendi Tertia krizantém mintás leveskínáló tál, plasztikus virágbimbó díszítményekkel, hibátlan, d: 23 cm, m: 17 cm
12657.

10 000 HUF

Zsolnay tálka, kézzel festett, jelzett, kopással d: 10 cm
12658.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF