Chinaware / Porcelain Number of items: 494
3158155
12659
513
700
Gyermekpár fajansz figura, restaurált, m: 14 cm 3412473
12660
513
3 db Epiag royal asztali kínáló, matricás, jelzett, a középső repedt. Legnagyobb 8x8 cm
2 000 HUF
3411664
12661
513
2200
Royal Studio Collection 2 darab horoszkópos bögre, oroszlán és szűz jegyekkel, dobozában, m: 10 cm
2 200 HUF
3417891
12662
513
3400
Inda- és pillangómintás kézzel festett kínai dísztál. Kína, XX. sz., jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm
3 400 HUF
3411268
12663
513
Nyitrai vár látképével díszített váza, jelzett, alján repedésvonallal, m: 16 cm
1 600 HUF
3418362
12664
513
Antik gyufatartó, oldalán gyufagyújtó felülettel, francia kártya motívumaival díszítve, jelzés nélkül, 8x8x7 cm
7 000 HUF
3411505
12665
513
85000
1919-1935 Rosenthal lilavirág mintás 104 részes étkészlet. 12 darab nagytányér d: 26 cm - 6 darab mélytányér d: 25,5 cm - köretes tál d: 25 cm - 12 darab kistányér d: 19,5 cm - 12 darab süteményes tányér d: 17 cm - 12 darab szendvicses tányér d: 15 cm - 12 darab teás csészealj 11 darab csészével - 12 darab kávés csészealj 10 darab csészével - 2 darab szószkínáló h: 21 cm - 2 darab pecsenyés kínáló 43x32 cm, 37x27 cm. Jelzett, 1-1 kopással, kopottsággal. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
85 000 HUF
3052200
12666
513
Antik kínai porcelán tintatartó, jelzett, kis pattanással, d: 11 cm
1 800 HUF
3411506
12667
513
4800
cca 1900 Szecessziós porcelán szervírozó tálca, kopással, d: 37 cm
4 800 HUF
3411219
12668
513
Kínai figurával díszített kézzel festett ékszertartó, sorszámozott, hibátlan, 14x12 cm
2 600 HUF
3414458
12670
513
Nő tállal, stilizált porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25,5 cm
3 000 HUF
3416130
12671
513
ASA Selection 6 darabos kavicsot imitáló gyertyatartó szett. Hibátlan, jelzett, 7x8 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house