Number of items: 494

Gyermekpár fajansz figura, restaurált, m: 14 cm
12659.

700 HUF
1,90
2,19

3 db Epiag royal asztali kínáló, matricás, jelzett, a középső repedt. Legnagyobb 8x8 cm
12660.

2 000 HUF

Royal Studio Collection 2 darab horoszkópos bögre, oroszlán és szűz jegyekkel, dobozában, m: 10 cm
12661.

2 200 HUF
5,96
6,88

12662.

3 400 HUF
9,21
10,63

Nyitrai vár látképével díszített váza, jelzett, alján repedésvonallal, m: 16 cm
12663.

1 600 HUF

Antik gyufatartó, oldalán gyufagyújtó felülettel, francia kártya motívumaival díszítve, jelzés nélkül, 8x8x7 cm
12664.

7 000 HUF
18,97
21,88

1919-1935 Rosenthal lilavirág mintás 104 részes étkészlet. 12 darab nagytányér d: 26 cm - 6 darab mélytányér d: 25,5 cm - köretes tál d: 25 cm - 12 darab kistányér d: 19,5 cm - 12 darab süteményes tányér d: 17 cm - 12 darab szendvicses tányér d: 15 cm - 12 darab teás csészealj 11 darab csészével - 12 darab kávés csészealj 10 darab csészével - 2 darab szószkínáló h: 21 cm - 2 darab pecsenyés kínáló 43x32 cm, 37x27 cm. Jelzett, 1-1 kopással, kopottsággal. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12665.

85 000 HUF
230,35
265,63

Antik kínai porcelán tintatartó, jelzett, kis pattanással, d: 11 cm
12666.

1 800 HUF

cca 1900 Szecessziós porcelán szervírozó tálca, kopással, d: 37 cm
12667.

4 800 HUF
13,01
15,00

Kínai figurával díszített kézzel festett ékszertartó, sorszámozott, hibátlan, 14x12 cm
12668.

2 600 HUF
7,05
11

Nő tállal, stilizált porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25,5 cm
12670.

3 000 HUF

ASA Selection 6 darabos kavicsot imitáló gyertyatartó szett. Hibátlan, jelzett, 7x8 cm
12671.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF