Number of items: 494

Régi német ónfedeles söröskorsó, jelzett, lepattanással, m: 26 cm
12573.

3 600 HUF
9,76
11,25

Sarah Key által tervezett bögre, hibátlan, m: 9,5 cm
12574.

2 400 HUF

Váza. Japán, Meidzsi-kor, cca 1890-1910, sérült, d: 12 cm
12575.

2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay kerámia korsó. Mázas kerámia, jelzett, hajszálrepedéssel. 16 cm
12576.

3 000 HUF

Zebra alakú díszpohár, rajta Woody Allen idézet: "Az egyetlen bajom az élettel, hogy nem valaki más vagyok", 19x9 cm
12577.

3 600 HUF
9,76
11,25

6 darab mokkás csésze, alátéttel, díszdobozban.
12578.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1930/40 Roschützer Porzellanfabrik Unger & Schilde art deco stílusú kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes.
12579.

28 000 HUF
75,88
87,50

Sitzendorf távolba néző hölgy. Jelzett, kézzel festett, alja gyári hibás, m: 18 cm
12580.

5 000 HUF

1925-1952 Porzellanfabrik Arno Fischer kutyával harmonikázó férfi, jelzett, kutya füle sérült, m: 11 cm
12581.

4 000 HUF

Retro szovjet hamuzó, m: 13 cm
12582.

1 400 HUF

12583.

3 200 HUF
8,67
10,00

Royal Dux vadászkutya pár. Jelzett, hibátlan, 29x19 cm
12584.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF