Number of items: 494
3444376
12573
513
Régi német ónfedeles söröskorsó, jelzett, lepattanással, m: 26 cm
3 600 HUF
3432059
12574
513
Sarah Key által tervezett bögre, hibátlan, m: 9,5 cm
2 400 HUF
3391824
12575
513
2200
Váza. Japán, Meidzsi-kor, cca 1890-1910, sérült, d: 12 cm
2 200 HUF
3432418
12576
513
Zsolnay kerámia korsó. Mázas kerámia, jelzett, hajszálrepedéssel. 16 cm
3 000 HUF
3426854
12577
513
Zebra alakú díszpohár, rajta Woody Allen idézet: "Az egyetlen bajom az élettel, hogy nem valaki más vagyok", 19x9 cm
3 600 HUF
3425873
12578
513
3200
6 darab mokkás csésze, alátéttel, díszdobozban.
3 200 HUF
3427119
12579
513
28000
cca 1930/40 Roschützer Porzellanfabrik Unger & Schilde art deco stílusú kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes.
28 000 HUF
3428617
12580
513
Sitzendorf távolba néző hölgy. Jelzett, kézzel festett, alja gyári hibás, m: 18 cm
5 000 HUF
3428623
12581
513
4 000 HUF
3404908
12582
513
Retro szovjet hamuzó, m: 13 cm
1 400 HUF
3433441
12583
513
3200
3 200 HUF
3306472
12584
513
15000
Royal Dux vadászkutya pár. Jelzett, hibátlan, 29x19 cm
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m