Number of items: 494

Hollóházi arany fácánmintás kiöntő. Kísérleti darab! Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12549.

10 000 HUF

Jelzett porcelán nyilazó puttó figura, hibátlan, m: 16 cm
12550.

1 800 HUF

3 db Ipanema Ritzenhof cukor és sószóró. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
12551.

5 000 HUF

Herendi rózsák. Jelzett, sérült, 11x11 cm
12552.

1 000 HUF

Hollóházi kutya figura Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm
12553.

2 200 HUF
5,96
6,88

Porcelán díszgömb, m: 8 cm
12554.

Porcelán díszgömb, m: 8 cm

2 200 HUF
5,96
6,88

Kosta Boda egyszemélyes étkezőkészlet. Csésze alátéttel, desszertes tányér, nagytányér, mélytányér. Jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
12555.

4 800 HUF
13,01
15,00

Kínai mintás urnaváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
12556.

3 600 HUF
9,76
11,25

4 db Oakstone Seneca 1983 Négy évszak tányér sorozat Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
12557.

6 000 HUF

Rosenthal virágmintás kínáló / szervírozó, jelzett, kis kopással, 42x27 cm
12558.

8 000 HUF

Virágmintás dísztál. Jelzés nélkül, d: 18,5 cm
12559.

1 200 HUF

Jelzett kínai váza, hibátlan, m: 21 cm
12560.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF