Number of items: 494
3443705
12549
513
Hollóházi arany fácánmintás kiöntő. Kísérleti darab! Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
10 000 HUF
3452978
12550
513
Jelzett porcelán nyilazó puttó figura, hibátlan, m: 16 cm
1 800 HUF
3445759
12551
513
3 db Ipanema Ritzenhof cukor és sószóró. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
5 000 HUF
3450020
12552
513
Herendi rózsák. Jelzett, sérült, 11x11 cm
1 000 HUF
3318507
12553
513
2200
Hollóházi kutya figura Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm
2 200 HUF
3447721
12554
513
2200
Porcelán díszgömb, m: 8 cm
2 200 HUF
3449932
12555
513
4800
Kosta Boda egyszemélyes étkezőkészlet. Csésze alátéttel, desszertes tányér, nagytányér, mélytányér. Jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
4 800 HUF
3451015
12556
513
Kínai mintás urnaváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
3 600 HUF
3321340
12557
513
4 db Oakstone Seneca 1983 Négy évszak tányér sorozat Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
6 000 HUF
3451110
12558
513
Rosenthal virágmintás kínáló / szervírozó, jelzett, kis kopással, 42x27 cm
8 000 HUF
3400906
12559
513
Virágmintás dísztál. Jelzés nélkül, d: 18,5 cm
1 200 HUF
3452577
12560
513
Jelzett kínai váza, hibátlan, m: 21 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m