Number of items: 494
3365559
12397
513
Hollóházi porcelán focista/futballista, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 29 cm
3 000 HUF
3471432
12398
513
Csehszlovák leveskínáló tál, 34x15 cm
1 600 HUF
3466444
12399
513
Garets.egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
2 600 HUF
3459620
12400
513
Zsolnay kétfüles váza. Terv: Török János. Ökörvér mázas. Jelzett, javított a szájánál. 25 cm
8 000 HUF
3465163
12401
513
Alföldi utasellátó 2 darab tányér, jelzett, kopással, d: 19,5 cm
2 600 HUF
3473450
12402
513
Antik porcelán tea baba, m: 10 cm
6 000 HUF
3468867
12403
513
Gyógyszertartó dobozka, Hummel fedéllel, 6x7,5 cm
3 000 HUF
3473373
12404
513
Pingvin figura asztaldísz, hibátlan, m: 12 cm
2 000 HUF
3469179
12405
513
6500
S. Székely Éva által festett 25 részes kávés / teás készlet.
6 500 HUF
3468822
12406
513
4600
Herendi zöld virágmintás kínáló 3 tállal, jelzett, 2. oszt., d: 15-25,5 cm
4 600 HUF
3470739
12407
513
Herendi Viktória mintás levél alakú tálka, jelzett, hibátlan, 15x8,5 cm
6 000 HUF
3468974
12408
513
Zsolnay ökörvér mintás kisváza. Jelzett, kis kopással, m: 13,5 cm
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m