Number of items: 494

Hollóházi porcelán focista/futballista, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 29 cm
12397.

3 000 HUF
13

Csehszlovák leveskínáló tál, 34x15 cm
12398.

1 600 HUF

Garets.egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12399.

2 600 HUF
7,05

Zsolnay kétfüles váza. Terv: Török János. Ökörvér mázas. Jelzett, javított a szájánál. 25 cm
12400.

8 000 HUF

Alföldi utasellátó 2 darab tányér, jelzett, kopással, d: 19,5 cm
12401.

2 600 HUF
7,05

Antik porcelán tea baba, m: 10 cm
12402.

6 000 HUF

Gyógyszertartó dobozka, Hummel fedéllel, 6x7,5 cm
12403.

3 000 HUF

Pingvin figura asztaldísz, hibátlan, m: 12 cm
12404.

2 000 HUF

S. Székely Éva által festett 25 részes kávés / teás készlet.
12405.

6 500 HUF
17,62
20,31

Herendi zöld virágmintás kínáló 3 tállal, jelzett, 2. oszt., d: 15-25,5 cm
12406.

4 600 HUF
12,47
14,38

Herendi Viktória mintás levél alakú tálka, jelzett, hibátlan, 15x8,5 cm
12407.

6 000 HUF

Zsolnay ökörvér mintás kisváza. Jelzett, kis kopással, m: 13,5 cm
12408.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF