Number of items: 494

12732.

1 000 HUF

3 db német arany és fehér mázas váza. 15-17 cm
12733.

3 200 HUF
8,67
10,00

Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 37 cm
12734.

40 000 HUF
108,40
125,00

2 db Bohóc figura. Porcelán, mázas, jelzés nélkül, hibátlan m: 10 cm
12735.

4 800 HUF
13,01
15,00

Régi kiöntő és cukordoboz, sérüléssel, m: 18 cm alatt
12736.

1 200 HUF

cca 1890 C. Tielsch and Company talpas emlékpohár, jelzett, lepattanással, m: 12,5 cm
12737.

1 000 HUF

Porcelán fiú és lány figura, illetve szerelmespár, m: 10-16 cm
12738.

1 200 HUF

12739.

8 000 HUF

Sarreguemines váza. Jelzett, restaurált, m: 17 cm
12740.

8 000 HUF

3 darab jelzett fajansz fiók, h: 18,5 cm
12741.

1 200 HUF

Régi porcelán madár figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 14 cm
12742.

2 000 HUF

2 darab antik porcelán komatál, egyik sérült, d: 11 cm
12743.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF