Number of items: 494

Karlsbad historizáló bonbonier, belsejében is jelenetes matricás díszítéssel, fedelében jelzett, kopással, d: 9,5 cm
12768.

1 600 HUF

12769.

16 000 HUF
43,36
50,00

Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm
12770.

200 HUF
0,54
0,63

Gyermekpár. Delft stílusú szobor, m: 12 cm
12771.

1 800 HUF

12772.

6 500 HUF
17,62
20,31

12773.

7 000 HUF
18,97
21,88

12774.

8 000 HUF

12775.

3 600 HUF
9,76
11,25

12776.

3 600 HUF
9,76
11,25

12777.

1 800 HUF

Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
12778.

18 000 HUF
48,78
56,25

12779.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF