https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Chinaware / Porcelain Number of items: 494
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3062501
12768
513
0
1600
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Karlsbad historizáló bonbonier, belsejében is jelenetes matricás díszítéssel, fedelében jelzett, kopással, d: 9,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3215229
12769
513
0
16000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Zsolnay kínai teás készlet, Hat személyes, komplett. Matricás, jelzett, kisebb lepattanásokkal néhány csészén.
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2889497
12770
513
0
200
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm 3201335
12771
513
0
1800
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Gyermekpár. Delft stílusú szobor, m: 12 cm
Starting price:
1 800 HUF
3159705
12772
513
0
6500
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
3 db kínai művészi porcelán edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
3147821
12773
513
0
7000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
6 db Abádszalók Decobex porcelán dísztál matricás, jelzett, 24k arannyal futtatott limitált példányszám, hibátlan, 6 különféle d: 21 cm tartókkal
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
3147913
12774
513
0
8000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, d: 28 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3142999
12775
513
0
3600
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Victoria China historizáló kávés és süteményes készlet. Narancssárga márvány alapon historizáló jelenetekkel. Jelzett, kopással, kávés készletben egy alátét és fedő hiánnyal.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
3101803
12776
513
0
3600
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
cca 1900 Johnson Bros hagymamintás angol 5 darabos szervírozó szett. Sérüléssel, mázrepedtek színeződéssel, klf méretben, h: 32 cm alatt
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
3108950
12777
513
0
1800
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
2 db PM német porcelán áttört kínáló d: 26 cm, hajszálrepedéssel, + kis tálka 10 cm. Matricás, jelzett, kis kopással
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2840712
12778
513
0
18000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
3030161
12779
513
0
1800
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Ausztria, 19. sz., emlék kiöntő. Jelzés nélkül, repedéssel, kopással, m: 14 cm
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment