Number of items: 494
3335767
12296
513
Herendi zöld Apponyi mintás kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x19 cm
10 000 HUF
3443701
12297
513
Hollóházi Manufaktúra, Boglar Hungary: Dísztál. Kísérleti darab. Jelzett, minimális kopással, d: 20,5 cm
10 000 HUF
3443703
12298
513
Hollóházi kínálótál. Kísérleti darab! Jelzett, hibátlan, d: 26 cm
10 000 HUF
3335765
12299
513
Herendi zöld Apponyi mintás kagylós tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 14 cm
10 000 HUF
3454455
12300
513
Herendi őzgida, jelzett, hibátlan, h: 9 cm
8 000 HUF
3438627
12301
513
6500
Japán Arita Imari porcelán tál. XIX sz. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 31 cm
6 500 HUF
3444590
12302
513
Herendi Eton mintás tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm
8 000 HUF
3288979
12303
513
Herendi Apponyi zöld mintás fedeles leveses csésze rózsa fogóval, alátéttel. Jelzett, fogón kis sérüléssel, d: 16 cm, m: 10 cm
8 000 HUF
3425890
12304
513
95000
95 000 HUF
3426609
12305
513
22000
Herendi Apponyi rose mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 20 cm
22 000 HUF
3425895
12306
513
Zsolnay pillangó mintás szendvicses készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, tálcán egy lepattanással, egy tányér hiánnyal.
16 000 HUF
3434564
12307
513
17000
Herendi Viktória mintás süteményes kínálótál. Jelzett, kopással, d: 29,5 cm
17 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m