Number of items: 494

Wedgwood jasperware hamuzó, dobozában, 11,5x10,5 cm
12332.

3 000 HUF

Herendi Apponyi mintás csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
12333.

12 000 HUF

Minton Marlow süteményes készlet, tálaló 6 tállal, jelzet, kopással, d: 16-22 cm
12334.

4 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
12335.

4 400 HUF
11,92
13,75
14

Eichwald kétfüles váza. Ragasztott, hiánnyal, m: 31 cm
12336.

3 000 HUF
11

Herendi 4 darab hecsedli mintás tál, jelzett, 2. oszt., kis kopással, d: 19,5 cm
12337.

3 600 HUF
9,76
11,25

2 darab mesefigurás porcelán csengő, hibátlan, m: 16,5 cm
12338.

3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi Piroska és a farkas mintás gyermektányér, jelzett, kopással, d. 18,5 cm
12339.

4 000 HUF

Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzés nélkül, kopottsággal, m: 21 cm
12340.

2 400 HUF

Fiorentine porcelán bonbonier, leveles ágon ülő madarak mintáival, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
12341.

4 000 HUF

2 db Herendi Viktória mintás süteményes tányérok. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 18,5 cm
12342.

8 000 HUF
26

Hollóházi Douwe Egberts cukortartó és 2 darab bögre, jelzett, minimális kopással, m: 10 cm
12343.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF