Number of items: 494
3473520
12332
513
Wedgwood jasperware hamuzó, dobozában, 11,5x10,5 cm
3 000 HUF
3465637
12333
513
Herendi Apponyi mintás csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
12 000 HUF
3472624
12334
513
Minton Marlow süteményes készlet, tálaló 6 tállal, jelzet, kopással, d: 16-22 cm
4 000 HUF
3465181
12335
513
4400
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
4 400 HUF
3469016
12336
513
Eichwald kétfüles váza. Ragasztott, hiánnyal, m: 31 cm
3 000 HUF
3468818
12337
513
Herendi 4 darab hecsedli mintás tál, jelzett, 2. oszt., kis kopással, d: 19,5 cm
3 600 HUF
3465148
12338
513
2 darab mesefigurás porcelán csengő, hibátlan, m: 16,5 cm
3 600 HUF
3473496
12339
513
Hollóházi Piroska és a farkas mintás gyermektányér, jelzett, kopással, d. 18,5 cm
4 000 HUF
3470666
12340
513
Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzés nélkül, kopottsággal, m: 21 cm
2 400 HUF
3471707
12341
513
Fiorentine porcelán bonbonier, leveles ágon ülő madarak mintáival, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
4 000 HUF
3333991
12342
513
2 db Herendi Viktória mintás süteményes tányérok. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 18,5 cm
8 000 HUF
3473382
12343
513
Hollóházi Douwe Egberts cukortartó és 2 darab bögre, jelzett, minimális kopással, m: 10 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m