https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Chinaware / Porcelain Number of items: 310
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3315791
12291
493
0
24000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
cca 1920, Royal Doulton Kingsware háromrészes szervírozó szett, a Hamelni patkányfogó alakjával díszítve, ezüst (Ag) peremezéssel, pótol fedővel, kanna csőrén lepattanással. Jelzett, peremezés jelzett, m: 15 cm alatt. /// Circa 1920, Royal Doulton Kingsware Three-Piece Serving Set, decorated with the Hamelin Piper figure, with silver (Ag) rim. Replacement lid, minor chipping at the spout of the jug. Marked, rim marking present. Height: under 15 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
3342136
12292
493
0
50000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
1915-1934 Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik Báli életkép. Hatalakos rokokó stílusú porcelán szoborcsoport, jelzett, kézzel festett, szobrokon 1-1 sérüléssel, 23x16x15cm
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
3385815
12293
493
0
38000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Kínai mintás Viktória porcelán mokkás és süteményes készlet. 6+6 személyes. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
Starting price:
38 000 HUF
3306796
12294
493
0
16000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
1864-1889 M.S. Kuznetsov szószos edény, festett virágmintával, jelzett, kopással, 26x13 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
3273428
12295
493
0
20000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Goebel cicás porcelán falióra. Festett, jelzett, hibátlan 21x26 cm
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
3361674
12296
493
0
20000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Rosenthal mokkás készlet 14 db csésze, 10 db alj, 6 db tányér, 2 süteményes, 10 kompótos tál, 6 kis tálka, cukortartó, tejszínes, kis váza. Fehér mázas, jelzett, egy két darabon kis hiba.
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
2840712
12297
493
0
22000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
3278126
12298
493
0
18000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Ludwigsburg porcelán nemesi férfi figura. cca 19. sz. első fele, jelzett, szalagdarab- és ujjhiánnyal, m: 22,5 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
3147821
12299
493
0
9000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
6 db Abádszalók Decobex porcelán dísztál matricás, jelzett, 24k arannyal futtatott limitált példányszám, hibátlan, 6 különféle d: 21 cm tartókkal
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
3258840
12301
493
0
20000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Bill Bell macskás ünnepi dísztál sorozat 4 darabos limitált szériás porcelán dísztányér. Eredeti dobozában d: 22 cm Macskás, humoros, matricás,jelzett, sorszámozottak, hibátlanok
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
3176976
12302
493
0
10000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Art deco kerámia táncos figura. Fasold & Stauch Bock Wallendorf?Azonosítatlan jelzéssel, kézzel festett, jelzett, alig látható hajszálrepedéssel, a ruha alján hátul, ujja sérült, m: 23 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3278233
12303
493
0
19000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Zepter hat személyes porcelán mokkás, kávés készlet, aranyozott, matricás, jelzett, hibátlan,
The item is not available
Starting price:
19 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment