Number of items: 310
3357286
12399
493
Városlőd 2 darab régebbi dísztál, jelzett, kis kopással, d: 18 cm
1 000 HUF
3263288
12400
493
Limoges porcelán madár, oldalán historizáló jelenettel, jelzett, m: 11 cm
1 800 HUF
3265438
12401
493
3 db antik porcelán kínáló tál. XIX. sz. matricás, jelzés nélkül, 28-40 cm
3 000 HUF
3325827
12402
493
Meisseni gyümölcs mintás tál, Kézzel festett jelzett, kopással d: 18 cm
5 000 HUF
3386060
12403
493
Szliács fürdő (Sliac kupele, SK) mázas fajansz bögre kakas figurával. ca 1900 7 cm kis mázhibákkal
6 000 HUF
3380420
12404
493
Zömmel angol porcelán és fajansz tétel, benne 13 db tányér, 7 db csésze, stb., néhány sérült darabbal, klf jelzéssel.
8 000 HUF
3379604
12405
493
Hiányos teás készlet (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzett, hibákkal
6 000 HUF
3382635
12406
493
16 darab porcelán gyűszű, közte Hollóházi
6 000 HUF
3382486
12407
493
cca 1870 Villeroy & Boch kínai mintás csésze alátéttel. Jelzett, kopással, mázrepedéssel, d: 14 cm
5 000 HUF
3382473
12408
493
cca 19. sz. vége, porcelán medál Friedrich Schiller kézzel festett arcképével, réz szerelékkel, kis ütődéssel, d: 6,5 cm
5 000 HUF
3382239
12409
493
Limoges Camus Cognac porcelán flaska és hamuzó, Napoleon képével díszítve, egyik díszdobozban, m: 22 cm, d: 22 cm, kis kopással.
5 000 HUF
3385138
12410
493
6500
1913 KPM kétszemélyes hatrészes kávészervírozó szett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm alatt
6 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m