Number of items: 310

Városlőd 2 darab régebbi dísztál, jelzett, kis kopással, d: 18 cm
12399.

1 000 HUF

Limoges porcelán madár, oldalán historizáló jelenettel, jelzett, m: 11 cm
12400.

1 800 HUF

3 db antik porcelán kínáló tál. XIX. sz. matricás, jelzés nélkül, 28-40 cm
12401.

3 000 HUF

12402.

5 000 HUF

Szliács fürdő (Sliac kupele, SK) mázas fajansz bögre kakas figurával. ca 1900 7 cm kis mázhibákkal
12403.

6 000 HUF

Zömmel angol porcelán és fajansz tétel, benne 13 db tányér, 7 db csésze, stb., néhány sérült darabbal, klf jelzéssel.
12404.

8 000 HUF

Hiányos teás készlet (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzett, hibákkal
12405.

6 000 HUF

16 darab porcelán gyűszű, közte Hollóházi
12406.

6 000 HUF

cca 1870 Villeroy & Boch kínai mintás csésze alátéttel. Jelzett, kopással, mázrepedéssel, d: 14 cm
12407.

5 000 HUF

cca 19. sz. vége, porcelán medál Friedrich Schiller kézzel festett arcképével, réz szerelékkel, kis ütődéssel, d: 6,5 cm
12408.

5 000 HUF

Limoges Camus Cognac porcelán flaska és hamuzó, Napoleon képével díszítve, egyik díszdobozban, m: 22 cm, d: 22 cm, kis kopással.
12409.

5 000 HUF

1913 KPM kétszemélyes hatrészes kávészervírozó szett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm alatt
12410.

6 500 HUF
17,62
20,31
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF