Chinaware / Porcelain Number of items: 310
3159705
12343
493
8 000 HUF
3327519
12344
493
Aranyozott hat személyes mokkás készlet kannával + egy váza
7 000 HUF
3326299
12345
493
1891 Waechtersbacher Steingutfabrik 2 darab szecessziós virágmintás dísztál, jelzett, aranykontúrozott, sérülésekkel, d: 18 cm
8 000 HUF
3323409
12346
493
Hummel porcelán angyalka gyertyatartó, jelzett, kopással, m: 6,5 cm
7 000 HUF
3142999
12347
493
4800
4 800 HUF
3101803
12348
493
5 000 HUF
3351915
12349
493
Harmonikás puttó. Jelzett német porcelán szobor, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm
8 000 HUF
3345361
12351
493
Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 36,5 cm
10 000 HUF
3336101
12352
493
Herendi Tertia Gyermekét szoptató anya. Jelzett: "Tertia", m: 19 cm
8 000 HUF
3382402
12353
493
1985, 8 darab japán porcelán pohár, jelzett, közte lepattanással, m: 8,5 cm
8 000 HUF
3385142
12354
493
7500
7 500 HUF
3381256
12355
493
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house