Number of items: 310
3350496
12356
493
5 darab porcelán rózsa, közte 2 darab minimálisan pattogzott Herendi, jelzett.
5 000 HUF
3344008
12357
493
Sárkányölő Szent György. Festett biszkvit porcelán szobor, jelzett, restaurált, m: 24,5 cm
5 000 HUF
3346499
12358
493
4600
Pagnossin olasz 6 személyes gyümölcsleveses tál alátéttel készlet, jelzett, hibátlan.
4 600 HUF
3346512
12359
493
4800
4 800 HUF
3341320
12360
493
Kínai bölcs figura, m: 19 cm
4 000 HUF
3341265
12361
493
4200
2 darab antik porcelán komatál, egyik sérült, d: 11 cm
4 200 HUF
2824886
12366
493
2 400 HUF
3254457
12367
493
4400
4 400 HUF
3326077
12368
493
cca 19. sz vége, 2 darab Karlsbad csésze alátéttel. Kopott, egyik alátéten repedéssel, d: 9,5 cm
4 000 HUF
3325860
12370
493
6 000 HUF
3307155
12371
493
3200
Royal Dux kisváza, aranyozott, virágmintával, jelzett, m: 14,5 cm
3 200 HUF
3281636
12372
493
Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m