Number of items: 310

5 darab porcelán rózsa, közte 2 darab minimálisan pattogzott Herendi, jelzett.
12356.

5 000 HUF

Sárkányölő Szent György. Festett biszkvit porcelán szobor, jelzett, restaurált, m: 24,5 cm
12357.

5 000 HUF

Pagnossin olasz 6 személyes gyümölcsleveses tál alátéttel készlet, jelzett, hibátlan.
12358.

4 600 HUF
12,47
14,38

12359.

4 800 HUF
13,01
15,00

Kínai bölcs figura, m: 19 cm
12360.

Kínai bölcs figura, m: 19 cm

4 000 HUF

2 darab antik porcelán komatál, egyik sérült, d: 11 cm
12361.

4 200 HUF
11,38
13,13

12366.

2 400 HUF

12367.

4 400 HUF
11,92
13,75

cca 19. sz vége, 2 darab Karlsbad csésze alátéttel. Kopott, egyik alátéten repedéssel, d: 9,5 cm
12368.

4 000 HUF

12370.

6 000 HUF

Royal Dux kisváza, aranyozott, virágmintával, jelzett, m: 14,5 cm
12371.

3 200 HUF
8,67
10,00

Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm
12372.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF