Number of items: 310
3361201
12329
493
4 db klf német fehér mázas váza. 12-20 cm
7 000 HUF
3361564
12330
493
F. Winkle & Co. "Pheasant" angol 11 darabos tál garnitúra, jelzett, kopással, 1-1 lepattanással, d: 20-22,5 cm
8 000 HUF
3361490
12331
493
Josef Steidl Znaim virágmintás dísztányér, fémfonattal talpas kínálóvá alakítva, lepattanással, jelzett, d: 23 cm
10 000 HUF
3363873
12333
493
7500
cca 1900/20 Cseh figurális váza, sorszámozott, javítással, sérüléssel, m: 27 cm
7 500 HUF
3298833
12334
493
6500
cca 1900-1905 Herendi óherendi virágmintás lámpatest, jelzett, m: 15 cm
6 500 HUF
3242192
12335
493
3800
Antik porcelán tojás felső része, aranyozással és virágmintával díszítve. Kézzel festett, jelzés nélkül, némi kopással, 13,5x10x5 cm
3 800 HUF
3325717
12336
493
Royal Dux talicskát toló lány. Jelzett, restaurált, 30x24 cm
10 000 HUF
3325830
12337
493
10 000 HUF
3325839
12338
493
Lány kosárral. Th. Chuen jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
10 000 HUF
3363872
12339
493
8 000 HUF
3381917
12341
493
Aquincum öltözködő lány + Hollóházi matyó lány figurák, jelzett, m: 10 cm alatt
2 000 HUF
2824888
12342
493
Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m