Number of items: 310

4 db klf német fehér mázas váza. 12-20 cm
12329.

7 000 HUF
18,97
21,88

F. Winkle & Co. "Pheasant" angol 11 darabos tál garnitúra, jelzett, kopással, 1-1 lepattanással, d: 20-22,5 cm
12330.

8 000 HUF

Josef Steidl Znaim virágmintás dísztányér, fémfonattal talpas kínálóvá alakítva, lepattanással, jelzett, d: 23 cm
12331.

10 000 HUF

cca 1900/20 Cseh figurális váza, sorszámozott, javítással, sérüléssel, m: 27 cm
12333.

7 500 HUF
20,33
23,44

cca 1900-1905 Herendi óherendi virágmintás lámpatest, jelzett, m: 15 cm
12334.

6 500 HUF
17,62
20,31

Antik porcelán tojás felső része, aranyozással és virágmintával díszítve. Kézzel festett, jelzés nélkül, némi kopással, 13,5x10x5 cm
12335.

3 800 HUF
10,30
11,88

Royal Dux talicskát toló lány. Jelzett, restaurált, 30x24 cm
12336.

10 000 HUF

12337.

10 000 HUF

Lány kosárral. Th. Chuen jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
12338.

10 000 HUF

12339.

8 000 HUF

Aquincum öltözködő lány + Hollóházi matyó lány figurák, jelzett, m: 10 cm alatt
12341.

2 000 HUF

Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
12342.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF