Number of items: 310

Jelzett kínai gömbváza, klasszikus kínai mintázattal díszítve, m: 21 cm
12317.

10 000 HUF

12318.

9 000 HUF
24,39
28,13

12319.

15 000 HUF
40,65
46,88

12320.

12 000 HUF

cca 1939-1949 Hummel Madonna. Faliplasztika, jelzett, minimális kopással, h: 20 cm
12321.

13 000 HUF
35,23
40,63

12322.

9 500 HUF
25,75
29,69

Teás kanna. (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzett, kopásokkal m: 26 cm
12323.

18 000 HUF
48,78
56,25

Teás kanna. (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzett, kopásokkal m: 30 cm
12324.

18 000 HUF
48,78
56,25

12 darab patikai porcelán és üveg tégely, illetve kiöntő, 1-1 lepattanással, m: 21 cm alatt
12325.

15 000 HUF
40,65
46,88

4 db klf német fehér mázas váza. 15x21 cm
12326.

10 000 HUF

4 db Hutschenreuter fehér mázas váza. 17-23 cm
12327.

10 000 HUF

5 db klf német fehér mázas váza. 13-18 cm
12328.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF