Number of items: 310
3383448
12206
493
Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 8 cm
6 000 HUF
3383451
12207
493
Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
5 000 HUF
3351409
12209
493
5500
5 500 HUF
3215629
12210
493
6 000 HUF
3382469
12211
493
Herendi zöldvirágos gyűrűtartó tálka, jelzett, kis kopással, d: 7 cm
2 400 HUF
3384388
12212
493
Herendi fűszerkínáló edény, jelzett, kopott, 5,5x5,5 cm
1 200 HUF
3384342
12213
493
Herendi háncsnyomott peremű csésze, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
2 000 HUF
3383437
12214
493
Herendi Tertia váza, jelzett, kis pattogzással, m: 18,5 cm
2 000 HUF
3383440
12215
493
Hollóházi 3 darab gyűszű, jelzett, hibátlan.
2 000 HUF
3351160
12217
493
Herendi zöld rózsa mintás 2 darab csészealj, jelzett, egyiken repedéssel, d: 15,5 cm
2 400 HUF
3327812
12218
493
3 000 HUF
2927577
12219
493
90000
90 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m