Number of items: 310
3362879
12192
493
30000
30 000 HUF
2829570
12193
493
19000
19 000 HUF
3323410
12194
493
Herendi virágmintás áttört porcelán bonbonier eper fogóval, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
20 000 HUF
3328950
12195
493
9500
Herendi Apponyi zöld mintás tojás alakú bonbonier, jelzett, sérült, h: 16,5 cm
9 500 HUF
2856722
12196
493
16 000 HUF
3351848
12197
493
Herendi Bunch of Tulip mintás kínáló, jelzett, hibátlan, 29x24 cm
20 000 HUF
3351839
12199
493
15000
Herendi biszkvit váza, jubileumi mintával, terv: Tamás Ákos. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
15 000 HUF
3362882
12200
493
15000
Herendi sárga Apponyi mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 27 cm
15 000 HUF
3384267
12201
493
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
8 000 HUF
3383959
12202
493
Herendi Apponyi zöld mintás kétfüles váza, jelzett, aljánál lepattanásokkal, m: 33,5 cm
8 000 HUF
3383151
12203
493
Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, kopással, 7x7 cm
6 000 HUF
3384438
12204
493
4800
Herendi D'or et Vert mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, d: 11,5 cm
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m