Number of items: 310

12192.

30 000 HUF
81,30
93,75

12193.

19 000 HUF
51,49
59,38

Herendi virágmintás áttört porcelán bonbonier eper fogóval, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
12194.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Apponyi zöld mintás tojás alakú bonbonier, jelzett, sérült, h: 16,5 cm
12195.

9 500 HUF
25,75
29,69

12196.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Bunch of Tulip mintás kínáló, jelzett, hibátlan, 29x24 cm
12197.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi biszkvit váza, jubileumi mintával, terv: Tamás Ákos. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
12199.

15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi sárga Apponyi mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 27 cm
12200.

15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
12201.

8 000 HUF

Herendi Apponyi zöld mintás kétfüles váza, jelzett, aljánál lepattanásokkal, m: 33,5 cm
12202.

8 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, kopással, 7x7 cm
12203.

6 000 HUF

Herendi D'or et Vert mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, d: 11,5 cm
12204.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF