Number of items: 310

Zsolnay sólyom. Terv.: Nádor Judit. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, körmén kis mázhibával, m: 16,5 cm
12220.

50 000 HUF
135,50
156,25

Zsolnay robot bagoly, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), mázrapedésekkel, egy kis karccal, m:16 cm
12221.

40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay modernista váza. Terv.: Török János. cca 1962, lepattanással, jelzett, m: 28,5 cm
12222.

19 000 HUF
51,49
59,38

Zsolnay Pompadour mintás mokkás készlet, jelzett, teljes, hibátlan. 1. oszt, egy másodosztályú darabbal.
12223.

40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
12224.

34 000 HUF
92,14
106,25

12227.

24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay lakodalmas fazék. cca 1890, jelzett, kis restaurálással, m: 41 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12228.

30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay eozin mázas akt kagylóval, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12229.

30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay hiányos étkészlet. Leveses tál, sültes tálak, sótartó. + 6 + 3 db tányér. Matricás, jelzett, kis kopással, egy tányéron lepattanással.
12230.

28 000 HUF
75,88
87,50

Zsolnay eozin mintás kagyló alakú kínáló, jelzett, hibátlan, 18x18 cm
12231.

20 000 HUF
54,20
62,50
11

Zsolnay eozin mázas, kínáló tál plasztikus tóparti jelenettel, jelzett, hibátlan 12x9x8 cm
12232.

16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay kisplasztika - Tyúkot etető kislány. Terv.: Sinkó András. Eozin mázakkal bevont finomfajansz. Jelzett, m: 11,5 cm
12233.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF