Chinaware / Porcelain Number of items: 310
3325709
12220
493
50000
Zsolnay sólyom. Terv.: Nádor Judit. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, körmén kis mázhibával, m: 16,5 cm
50 000 HUF
3385813
12221
493
40000
Zsolnay robot bagoly, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), mázrapedésekkel, egy kis karccal, m:16 cm
40 000 HUF
3365189
12222
493
19000
Zsolnay modernista váza. Terv.: Török János. cca 1962, lepattanással, jelzett, m: 28,5 cm
19 000 HUF
3352319
12223
493
40000
Zsolnay Pompadour mintás mokkás készlet, jelzett, teljes, hibátlan. 1. oszt, egy másodosztályú darabbal.
40 000 HUF
3386050
12224
493
34000
Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
34 000 HUF
3215229
12227
493
24000
24 000 HUF
3383781
12228
493
30000
Zsolnay lakodalmas fazék. cca 1890, jelzett, kis restaurálással, m: 41 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
30 000 HUF
3382768
12229
493
30000
Zsolnay eozin mázas akt kagylóval, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
30 000 HUF
3380070
12230
493
28000
Zsolnay hiányos étkészlet. Leveses tál, sültes tálak, sótartó. + 6 + 3 db tányér. Matricás, jelzett, kis kopással, egy tányéron lepattanással.
28 000 HUF
3382763
12231
493
Zsolnay eozin mintás kagyló alakú kínáló, jelzett, hibátlan, 18x18 cm
20 000 HUF
3385814
12232
493
Zsolnay eozin mázas, kínáló tál plasztikus tóparti jelenettel, jelzett, hibátlan 12x9x8 cm
16 000 HUF
3382744
12233
493
Zsolnay kisplasztika - Tyúkot etető kislány. Terv.: Sinkó András. Eozin mázakkal bevont finomfajansz. Jelzett, m: 11,5 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house