Number of items: 310

Zsolnay plasztika - Orpheusz és Eurüdiké. Formába öntött, savmaratott eozinmázakkal fedett finomfajansz. Terv.: Szamovolszky Ödön. 1905 körül. Jelzett, talpánál kis kopással, az eozinmáz néhol buboréknyomos, m: 36,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12178.

400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

cca 1885 Zsolnay padlóváza közel-keleti mintákkal. Formába öntött, magastüzű mázakkal bevont finomfajansz. Tagolt négyszögletes forma, kinyíló peremrésszel, aranykontúrozott keleties virágmintákkal Jelzett az alján: TJM családi márkajelzés, kis kopással tűzhibával, m: 38 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12179.

280 000 HUF
758,81
875,00

Fischer Vilmos Kolozsvár teás kézlet, kézzel festett, jelzett, kisebb hibákkal. Tál: 42 cm
12180.

100 000 HUF
271,00
312,50

Herendi Shanghai mintás kaviárkínáló, plasztikus halfigurákkal, kagyló alakú kínálórésszel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
12181.

70 000 HUF
189,70
218,75

Zsolnay váza mezei virágokkal. cca 20. sz. utolsó harmada, magastüzű opak sötét eozin mázon elágazó mezei virág mintákkal, különféle színű egymást átfedő eozinrétegekkel, jelzett: öttornyos handpainted jelzés, hibátlan, m: 22,5 cm /// Circa last third of the 20th century. High-fired opaque dark eosin glaze with branching wildflower patterns, featuring overlapping eosin layers in various colors. Marked: five-tower "handpainted" mark. Flawless condition. Height: 22.5 cm.
12182.

70 000 HUF
189,70
218,75

August Bauscher empír stílusú fedeles díszváza, oldalán maszkos díszítésű fogókkal, rokályos és növényi ornamentikával díszített testtel, matricás zsánerjelenettel, egyik fogó javított. Jelzett, kis kopással, m: 86 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12183.

80 000 HUF
216,80
250,00

Zsolnay Szt. Erzsébet. Jelzett, kis kopással, m: 22 cm
12184.

10 000 HUF
9

Herendi zöld rózsa mintás 12 személyes étkészlet, pár hiánnyal, 1-1 sérült darabbal, kopással, összesen 62 darab, 1940-1941 jelzéssel.
12186.

160 000 HUF
433,60
500,00

Herendi zöld rózsa mintás 6 személyes teás - kávés készlet. Jelzett (klf), kopással, 2-3 sérült darabbal.
12187.

60 000 HUF
162,60
187,50

Herendi virág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, 1 alj hiánnyal, 24x14 cm
12188.

60 000 HUF
162,60
187,50

Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 37 cm
12189.

50 000 HUF
135,50
156,25

12191.

40 000 HUF
108,40
125,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF