Number of items: 310

Zsolnay kisplasztika - Békakirály. Többszínű eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, minimális karcokkal, m: 8 cm
12234.

12 000 HUF

Zsolnay eozin mázas Annuska tállal. Jelzett, hibátlan, 12x8 cm
12235.

12 000 HUF

Zsolnay Virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:18 cm
12236.

18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay 2 darab eozin mázas falicsempe, jelzés nélkül, karcokkal, 8x8 cm, 5x5 cm
12237.

8 000 HUF

Zsolnay eozin mázas kisváza, jelzett, kis kopással, m: 8,5 cm
12238.

6 500 HUF
17,62
20,31
16

Zsolnay kisplasztika - pécsi Zsolnay-kút. Terv.: Sinkó András. Savmaratott felületű, többféle eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, mázhibával, m: 14 cm
12239.

5 000 HUF
16

Zsolnay búzavirág mintás váza, jelzett, hibátlan, díszdobozban, m: 16,5 cm
12240.

5 000 HUF
9

Zsolnay pillangó mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9 cm
12241.

4 000 HUF

Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára palack, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
12242.

5 000 HUF

Zsolnay eozin mázas fodros szélű váza. Jelzett, apró lepattanással. d: 14 cm
12243.

4 000 HUF

12244.

4 000 HUF

12246.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF