Number of items: 310
3382752
12234
493
Zsolnay kisplasztika - Békakirály. Többszínű eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, minimális karcokkal, m: 8 cm
12 000 HUF
3382756
12235
493
Zsolnay eozin mázas Annuska tállal. Jelzett, hibátlan, 12x8 cm
12 000 HUF
3310486
12236
493
Zsolnay Virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:18 cm
18 000 HUF
3382775
12237
493
Zsolnay 2 darab eozin mázas falicsempe, jelzés nélkül, karcokkal, 8x8 cm, 5x5 cm
8 000 HUF
3382748
12238
493
6500
Zsolnay eozin mázas kisváza, jelzett, kis kopással, m: 8,5 cm
6 500 HUF
3382760
12239
493
Zsolnay kisplasztika - pécsi Zsolnay-kút. Terv.: Sinkó András. Savmaratott felületű, többféle eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, mázhibával, m: 14 cm
5 000 HUF
3384096
12240
493
Zsolnay búzavirág mintás váza, jelzett, hibátlan, díszdobozban, m: 16,5 cm
5 000 HUF
3383877
12241
493
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9 cm
4 000 HUF
3384218
12242
493
Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára palack, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
5 000 HUF
3381247
12243
493
Zsolnay eozin mázas fodros szélű váza. Jelzett, apró lepattanással. d: 14 cm
4 000 HUF
3369870
12244
493
4 000 HUF
3255106
12246
493
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m