Number of items: 310
3384735
12247
493
Zsolnay porcelán tálka, 2 db, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 12 cm
3 000 HUF
3379448
12248
493
Zsolnay kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
3 000 HUF
3379625
12249
493
Zsolnay bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7x7 cm
3 000 HUF
3384923
12250
493
Zsolnay bordázott kaspó pár, jelzés nélkül, fehérmázas, d: 13 cm, m: 9 cm
2 000 HUF
3384908
12251
493
Zsolnay 3 darab paradicsomvirág váza, jelzés nélkül, fehérmázas, m: 7-11 cm
2 400 HUF
3384340
12252
493
Zsolnay orchidea mintás csészealj, jelzett, restaurált, d:15,5 cm
2 000 HUF
3362284
12253
493
Zsolnay pillangós tányér. Matricás, jelzett, kopással 24 cm
3 000 HUF
3278397
12255
493
Zsolnay piroscsíkos pecsenyés tál, jelzett, 36x26 cm
3 000 HUF
3288872
12256
493
2200
2 200 HUF
3340757
12257
493
Zsolnay bögre, jelzett, m:8 cm
2 000 HUF
3341583
12258
493
Zsolnay kerámia korsó. Mázas kerámia, jelzett, hajszálrepedéssel. 16 cm
3 000 HUF
3347932
12259
493
15000
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m