Number of items: 310

Zsolnay porcelán tálka, 2 db, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 12 cm
12247.

3 000 HUF

Zsolnay kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
12248.

3 000 HUF
10

Zsolnay bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7x7 cm
12249.

3 000 HUF
13

Zsolnay bordázott kaspó pár, jelzés nélkül, fehérmázas, d: 13 cm, m: 9 cm
12250.

2 000 HUF
13

Zsolnay 3 darab paradicsomvirág váza, jelzés nélkül, fehérmázas, m: 7-11 cm
12251.

2 400 HUF

Zsolnay orchidea mintás csészealj, jelzett, restaurált, d:15,5 cm
12252.

2 000 HUF
19

Zsolnay pillangós tányér. Matricás, jelzett, kopással 24 cm
12253.

3 000 HUF

Zsolnay piroscsíkos pecsenyés tál, jelzett, 36x26 cm
12255.

3 000 HUF

12256.

2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay bögre, jelzett, m:8 cm
12257.

2 000 HUF

Zsolnay kerámia korsó. Mázas kerámia, jelzett, hajszálrepedéssel. 16 cm
12258.

3 000 HUF

12259.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF