Number of items: 310

Hollóházi bonbonnier 14x10 cm
12273.

Hollóházi bonbonnier 14x10 cm

1 000 HUF

Hollóházi nyúlpár figura, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
12274.

2 000 HUF

Miskolczi Emlék Hollóházi riolit dísztál, repedéssel, d: 15 cm
12275.

2 000 HUF

Hollóházi vizapár. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
12276.

2 000 HUF

Hollóházi németjuhász. Jelzett, h: 20 cm
12277.

2 000 HUF

Hollóházi 5 darab hordó alakú pohár, jelzett, kopással, m: 7,5 cm
12278.

1 400 HUF

Hollóházi virágmintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
12282.

3 000 HUF

Hollóházi virágmintás váza, jelzett, m: 25,5 cm
12285.

2 000 HUF

12286.

1 000 HUF

Hollóházi Munkavédelmi vetélkedő plakett 1979. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
12287.

3 000 HUF

Hollóházi váza, jelzett, m: 17 cm
12288.

3 000 HUF

Teás készlet ás tálca. (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb hibákkal. Tál: 42 cm
12290.

60 000 HUF
162,60
187,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF