Number of items: 310
3381938
12273
493
Hollóházi bonbonnier 14x10 cm
1 000 HUF
3384381
12274
493
Hollóházi nyúlpár figura, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
2 000 HUF
3384205
12275
493
Miskolczi Emlék Hollóházi riolit dísztál, repedéssel, d: 15 cm
2 000 HUF
3381901
12276
493
Hollóházi vizapár. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
2 000 HUF
3381903
12277
493
Hollóházi németjuhász. Jelzett, h: 20 cm
2 000 HUF
3357319
12278
493
Hollóházi 5 darab hordó alakú pohár, jelzett, kopással, m: 7,5 cm
1 400 HUF
3350470
12282
493
Hollóházi virágmintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
3 000 HUF
3277060
12285
493
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, m: 25,5 cm
2 000 HUF
3254504
12286
493
1 000 HUF
3327456
12287
493
Hollóházi Munkavédelmi vetélkedő plakett 1979. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
3 000 HUF
3340540
12288
493
Hollóházi váza, jelzett, m: 17 cm
3 000 HUF
3379599
12290
493
60000
Teás készlet ás tálca. (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb hibákkal. Tál: 42 cm
60 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m