Number of items: 310
3385964
12304
493
Thomas Ivory Bavaria rózsa virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm
20 000 HUF
3325822
12305
493
Meisseni sárkányos, kínai mintás váza. Kézzel festett jelzett, hibátlan 14 cm
18 000 HUF
3329995
12306
493
2 db Meisseni sárkány mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 10 cm, 24x17 cm
4 000 HUF
3350472
12307
493
Meissen szőlőmintás köretes tál, jelzett, kis tűzhibával, 21x22 cm
12 000 HUF
3177853
12308
493
15000
15 000 HUF
3323419
12309
493
10 000 HUF
3323420
12310
493
10 000 HUF
3147913
12311
493
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, d: 28 cm
10 000 HUF
3295793
12312
493
Rosenthal studio-line Queensberry Marble váza. Terv.: Prof. Lord Queensberry. Jelzett, hibátlan, certifikáttal, díszdobozban, m: 18 cm
12 000 HUF
3361206
12314
493
4 db klf német fehér mázas váza. 19-24 cm
12 000 HUF
3350900
12315
493
Sarreguemines váza. Jelzett, restaurált, m: 17 cm
12 000 HUF
3352152
12316
493
Limoges Tiffany & Co. Villandry kínáló. Jelzett, hibátlan, 27x25 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m