Number of items: 310
3349859
12260
493
Hollóházi modernista mokkás / kávés készlet, teljes, jelzett, kopással.
6 000 HUF
3299535
12261
493
Hollóházi fehér kávés készlet. Jelzett, teljes, jó állapotban, egyik darabon minimális pattogzással.
8 000 HUF
3379623
12262
493
Hollóházi Hortenzia mintás porcelán teás kanna. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 20 cm
5 000 HUF
3383550
12263
493
Hollóházi Szász Endre által tervezett illatszeres tégely. Jelzett, kis kopással, m: 13,5 cm
5 000 HUF
3377283
12264
493
Hollóházi 4 darabos összeállítás, közte libát lopó fiúkkal, jelzett.
4 000 HUF
3377281
12265
493
Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
5 000 HUF
3341546
12267
493
4200
Hollóházi Davidoff kávés csésze, aljjal, jelzett, d: 12 cm
4 200 HUF
3345648
12268
493
Hollóházi kobalt-arany bonbonniere. Aranyozott, hibátlan d: 13 cm
4 000 HUF
2934804
12269
493
4400
4 400 HUF
3383149
12270
493
Hollóházi 2 darab hasas bögre, jelzett, m: 11 cm alatt
2 600 HUF
3379621
12271
493
Hollóházi porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm
2 800 HUF
3384311
12272
493
Hollóházi Újpesti Dózsa porcelán váza. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 31,5 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m