Number of items: 310

Hollóházi modernista mokkás / kávés készlet, teljes, jelzett, kopással.
12260.

6 000 HUF

Hollóházi fehér kávés készlet. Jelzett, teljes, jó állapotban, egyik darabon minimális pattogzással.
12261.

8 000 HUF

Hollóházi Hortenzia mintás porcelán teás kanna. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 20 cm
12262.

5 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett illatszeres tégely. Jelzett, kis kopással, m: 13,5 cm
12263.

5 000 HUF
15

Hollóházi 4 darabos összeállítás, közte libát lopó fiúkkal, jelzett.
12264.

4 000 HUF

Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
12265.

5 000 HUF

Hollóházi Davidoff kávés csésze, aljjal, jelzett, d: 12 cm
12267.

4 200 HUF
11,38
13,13

Hollóházi kobalt-arany bonbonniere. Aranyozott, hibátlan d: 13 cm
12268.

4 000 HUF

12269.

4 400 HUF
11,92
13,75

Hollóházi 2 darab hasas bögre, jelzett, m: 11 cm alatt
12270.

2 600 HUF
7,05

Hollóházi porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm
12271.

2 800 HUF

Hollóházi Újpesti Dózsa porcelán váza. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 31,5 cm
12272.

6 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF