Number of items: 377

Schack Béla (szerk.): Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona I-IV. kötet. A modern üzleti élet enciklopédiája. Bp., 1934., Révai. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésekben
20756.

5 000 HUF

Borosay Dávid: Algebra a középiskolák számára.Bp., 1917. Szent István Társulat. 512p. + Borosay Dávid: Geometria, a középiskolák felső osztályai számára 1-2.. Bp., 1914. Szent István Társulat. 239p., 209p. Mindkét kötet korabeli félvászon kötésben.
20757.

3 800 HUF
10,30
11,88

5 db Pilinszky Jánossal kapcsolatos könyv - Arcok és vallomások, Beszélgetések Pilinszky Jánossal, Nagyvárosi ikonok, Szálkák, Szög és olaj. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
20758.

4 200 HUF
11,38
13,13

A Franklin kézi lexikona. I-III. köt. [Teljes]. Bp., 1911-1912, Franklin-Társulat, VI p.+ 1 sztl. lev.+ 1020 (hasábszámozás)+ 1 sztl. lev.+ 41 t. (ebből 6 színes); 2 sztl. lev.+ 956 (hasábszámozás)+ 1 sztl. lev.+ 50 t. (ebből 8 színes); 2 sztl. lev.+ 976 (hasábszámozás)+ 1 sztl. lev.+ 33 t. (ebből 4 színes). Kiadói aranyozott gerincű, szecessziós félvászon-kötés, változó állapotban, a borítókon foltokkal, kopásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány kijáró lappal, az egyik kötet sérült gerinccel.
20759.

4 000 HUF

A Műveltség Könyvtára sorozat 4 kötete: Márki Sándor: Az ó- és középkor története.; Az újkor és legújabb kor története.; Hollós József - Pfeifer Ignác - Klupáthy Jenő (szerk.): A technika vívmányai az utolsó száz évben.; Alexander Bernát - Lenhossék Mihály (szerk.): Az ember testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai. Bp., 1907-1910, Athenaeum. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű, szecessziós félbőr-kötés, változó állapotban, sérülésekkel, laphiányok előfordulhatnak.
20760.

5 000 HUF

E. Csorba Csilla: Ady. A portrévá lett arc. Ady Endre összes fényképe. Bp., 2008, Petőfi Irodalmi Múzeum, 240 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20761.

4 000 HUF

4 db 1 Pengős és 1 db Félpengős regény: Stanislas A. Steeman: Végzetes éjszaka, Alice Grant Rosman: Kézről - kézre, Jack Bethea: Vihar a föld alatt, E. Rath: Hajsza egy levél után, Ernst Klein: A vezérigazgató úr. Kiadói papírkötés, kopott borítókkal, közte sérült gerincekkel.
20762.

2 400 HUF

Csoóri Sándor: Tudósítás a toronyból. DEDIKÁLT Tasnádi Sándornak! Bp., 1963, Magvető. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20763.

4 000 HUF

William Beckford: Vathek kalifa története. Ford.: Képes Júlia. Vízöntő Könyvek. hn., 1991.,Holnap. Kiadói papírkötés.
20764.

2 400 HUF

Thaly Kálmán: Régi magyar vitézi énekek és elegyes dalok. XVI-ik, XVII-ik és XVIII-ik századbeli eredeti kéziratokból és régi szétszórt nyomtatványokból egybegyüjté s jegyzetekkel ellátta: - -. I. köt. Toldalék: A bujdosó Balassa Bálintnak két eddigelé ismeretlen költeménye. Pest, 1864, Lauffer Vilmos, 6+436 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, régi bélyegzéssel és bejegyzésekkel.
20765.

5 000 HUF

Füst Milán: A feleségem története. Störr kapitány feljegyzései. A szerző, Füst Milán (1888-1967) Kossuth- és Baumgarten-díjas író, költő által ALÁÍRT példány! Bp., [1942], Hungária, 479+1 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült, kissé foltos gerinccel.
20766.

4 000 HUF
23

20767.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF