Number of items: 377

20732.

28 000 HUF
75,88
87,50

Chris Smith A gyűrűk ura. Fegyverek és hadviselés középföldén. 2003, Szukits, Alexandra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20733.

7 000 HUF
18,97
21,88

Késmárki László: 72 isteni név. A kabbalisztikus misztika gyakorlata. 2006, Ábrahám Kiadó, 334 p. Kiadói kartonált papírkötés.
20734.

7 500 HUF
20,33
23,44

Késmárki László: 72 angyal. A kabbalisztikus misztika gyakorlata. 2006, Ábrahám Kiadó, 270 p. Kiadói kartonált papírkötés.
20735.

7 500 HUF
20,33
23,44

Dan Simmons: Terror. Ford.: Farkas Veronika. Bp., 2018, Agave. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20736.

9 000 HUF
24,39
28,13

Vörösmarty [Mihály] emlékkönyve. A költő születésének százados évfordulója alkalmából kiadta a székesfejérvári Vörösmarty-Kör. Székesfejérvárott, 1900., Vörösmarty-Kör,(Számmer Imre-ny.), CXXI+382+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett vászonkötésben, márványozott lapélekkel, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal.
20737.

6 000 HUF

Joyce, James: Ulysses. Ford.: Gáspár Endre. I-II. köt. Bp., 1947, Nova, 2 sztl. lev.+ III+(1)+310 p.; 2 sztl. lev.+ 294+(1) p. Első magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. Számozott (290./1000) példány.
20738.

8 000 HUF

William Shakespeare összes művei. Bp., 2001. Helikon, 1140p. aranyozott műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. kissé hullámos lapokkal.
20739.

8 000 HUF

20740.

4 800 HUF
13,01
15,00

20741.

4 800 HUF
13,01
15,00

20742.

2 400 HUF

1903-1913 A Kisfaludy-Társaság évlapjai. Új folyam XXXVI-XLVII. kötetek (12 db). Bp., 1903-1913, Franklin-Társulat. Egységes egészvászon-kötésben, többségében jó állapotban.
20743.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF