Books: Other rarities Number of items: 377
3352568
20732
490
28000
28 000 HUF
3352606
20733
490
Chris Smith A gyűrűk ura. Fegyverek és hadviselés középföldén. 2003, Szukits, Alexandra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
7 000 HUF
3350259
20734
490
7500
Késmárki László: 72 isteni név. A kabbalisztikus misztika gyakorlata. 2006, Ábrahám Kiadó, 334 p. Kiadói kartonált papírkötés.
7 500 HUF
3350252
20735
490
7500
Késmárki László: 72 angyal. A kabbalisztikus misztika gyakorlata. 2006, Ábrahám Kiadó, 270 p. Kiadói kartonált papírkötés.
7 500 HUF
3361556
20736
490
Dan Simmons: Terror. Ford.: Farkas Veronika. Bp., 2018, Agave. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
9 000 HUF
3350290
20737
490
Vörösmarty [Mihály] emlékkönyve. A költő születésének százados évfordulója alkalmából kiadta a székesfejérvári Vörösmarty-Kör. Székesfejérvárott, 1900., Vörösmarty-Kör,(Számmer Imre-ny.), CXXI+382+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett vászonkötésben, márványozott lapélekkel, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal.
6 000 HUF
3362233
20738
490
Joyce, James: Ulysses. Ford.: Gáspár Endre. I-II. köt. Bp., 1947, Nova, 2 sztl. lev.+ III+(1)+310 p.; 2 sztl. lev.+ 294+(1) p. Első magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. Számozott (290./1000) példány.
8 000 HUF
3363993
20739
490
William Shakespeare összes művei. Bp., 2001. Helikon, 1140p. aranyozott műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. kissé hullámos lapokkal.
8 000 HUF
3325140
20740
490
4800
4 800 HUF
3351338
20741
490
4800
4 800 HUF
3278771
20742
490
2 400 HUF
3352667
20743
490
1903-1913 A Kisfaludy-Társaság évlapjai. Új folyam XXXVI-XLVII. kötetek (12 db). Bp., 1903-1913, Franklin-Társulat. Egységes egészvászon-kötésben, többségében jó állapotban.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house